more_horiz

Katar 2022. Sprawozdawcy Polskiego Radia o szansach Polski w starciu z Argentyną

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2022 14:03
Na piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze Polska zmierzy się z Argentyną w meczu grupowym. Dziennikarze Polskiego Radia, Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski, którzy obserwują zmagania Polaków w Katarze, zwracają uwagę, że spotkanie będzie także pojedynkiem dwóch wielkich kopaczy: Roberta Lewandowskiego i Lionela Messiego.
Środowe spotkanie Polaków z Argentyńczykami będzie także pojedynkiem Messiego z Lewandowskim
Środowe spotkanie Polaków z Argentyńczykami będzie także pojedynkiem Messiego z LewandowskimFoto: KHALED DESOUKI/AFP/East News

"Najlepszy piłkarz na świecie i świetny Polak" - tak środowe  starcie zapowiadają dziennikarze z Argentyny. W Ameryce Południowej są przekonani, że to dwaj giganci zdecydują o losach środowego meczu. Jeden jest największą legendą FC Barcelony, a drugi robi wszystko, aby drużyna odzyskała dawny blask. Duma Katalonii jest klubem, który łączy Lionela Messiego oraz Roberta Lewandowskiego. "Lewandowski stara się wypełnić lukę, jaką pozostawiło w Barcelonie odejście Leo Messiego" - podkreślają dziennikarze z Argentyny.

Spotkanie Polski z Argentyną rozpocznie się o godz. 20 czasu polskiego. O historii starć Polaków z Argentyńczykami, a także o szansach w środowym starciu opowiadali w Polskim Radiu 24 Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski.

»Mistrzostwa świata w Katarze - zobacz serwis specjalny w PolskieRadio24.pl«

Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
24:06 Kowalczyk-Jastrzebski--PR24_mp3 2022_11_30-13-33-58.mp3 Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski o szansach Polaków w starciu z Argentyńczykami na mundialu w Katarze ("Temat dnia/ Gość PR24")

Polskie Radio jest oficjalnym nadawcą z piłkarskich mistrzostwa świata w Katarze. Sprawozdań z meczów można słuchać na naszych antenach.

Czytaj także:

***

Audycja: "Temat dnia/ Gość PR24"

Prowadzący: Antoni Trzmiel

Goście: Tomasz KowalczykFilip Jastrzębski (sprawozdawcy Polskiego Radia z mistrzostw świata w Katarze)

Data emisji: 30.11.2022

Godzina emisji: 13.33


mbl

Zobacz także

Zobacz także