more_horiz

"Warto spróbować swoich sił" Muzeum Sportu i Turystyki zachęca do uprawiania kolarstwa

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2023 09:58
Do końca września w Muzeum Sportu i Turystyki oglądać można wystawę "Dookoła na dwa koła". - Zachęcamy, by rower stanowił nasz środek lokomocji, ale jednocześnie, by był próbą swoich sił. Warto, a nawet trzeba spróbować - powiedział w Polskim Radiu 24 dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.
Gość Polskiego Radia 24 zachęcałdo odwiedzenia Muzeum Sportu i Turystyki
Gość Polskiego Radia 24 zachęcał do odwiedzenia Muzeum Sportu i TurystykiFoto: baranq/ Shutterstock

Pytany o wystawę "Dookoła na dwa koła", gość "rozmowy kulturalnej" stwierdził, że ekspozycja "rozwinęła skrzydła i ma nową wersję". - Oczywiście zapraszam do Muzeum, by stacjonarnie obcować z artefaktami i pamiątkami z przełomu ubiegłego stulecia, z początku ubiegłego wieku - zaznaczył.

Jak mówił gość Polskiego Radia 24, "jednocześnie, do tych, którzy nie są w stanie dotrzeć do Warszawy, wyjeżdżamy na dwóch kołach" - Są z nami członkowie warszawskiego towarzystwa cyklistów. Jesteśmy razem, z wystawą, w różnych zakątkach nie tylko Mazowsza, ale całej Polski - dodał Sławomir Majcher.

Więcej o atrakcjach Muzeum Sportu i Turystyki - w nagraniu. Zachęcamy do wysłuchania nagrania.

Posłuchaj
22:19 Rozmowa-kulturalna--PR24_mp3 2023_09_10-08-35-38.mp3 Sławomir Majcher o atrakcjach Muzeum Sportu i Turystyki ("Rozmowa kulturalna"/ PR24)

Czytaj także:

***

Audycja: "Rozmowa kulturalna"

Prowadzący: Maja Kluczyńska

Gość: Sławomir Majcher (dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki)

Data emisji: 10.09.2023

Godzina emisji: 8.35


Polskie Radio 24/ mbl


Zobacz także

Zobacz także