X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

15. Festiwal Skrzyżowanie Kultur

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 14:23
Prezentacja najciekawszych zjawisk z zakresu muzyki i kultury świata, a także jedno z największych wydarzeń tego rodzaju w Polsce i w naszej części Europy. W Warszawie do 22 września odbywa się 15. Festiwal Skrzyżowanie Kultur. O wydarzeniu mówiła w Polskim Radiu 24 prof. Maria Pomianowska, dyrektor festiwalu.
Audio
Występ jednego z zespołów podczas festiwalu.
Występ jednego z zespołów podczas festiwalu.Foto: https://www.facebook.com/SkrzyzowanieKultur

Przez kilkanaście lat festiwal zbudował swój charakter i prestiż, a także stworzył własny, wierny krąg odbiorców. W jego ramach swoją twórczość zaprezentowało dotychczas ponad 177 artystów indywidualnych i grup z ponad 60 krajów. Głównym założeniem i misją festiwalu jest otwieranie i uwrażliwianie słuchaczy na bogactwo kultur współczesnego świata.

62. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej "Warszawa Jesień"

Warszawska Jesień jest festiwalem zasłużonym, z ogromną tradycją, czymś w rodzaju świadka historii. Jest to jedyny w Polsce festiwal o randze i skali międzynarodowej poświęcony muzyce współczesnej, przez wiele lat jedyna tego rodzaju impreza w środkowej i wschodniej części Europy. O wydarzeniu, które odbędzie się w dn. 20-28 września mówił Jerzy Kornowicz, dyrektor festiwalu.

"Weekend kulturalny" prowadziła Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/db

---------------------------------------

Data emisji: 19.09.2019

Godzina emisji: 23:35

Zobacz więcej na temat: Polskie Radio 24
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Rozpruwacz kulturalny". Sylwetka krytyka literackiego Tomasza Burka

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 09:00
- Tomasza Burka cenię jako krytyka, który łaczył w sobie subtelność i wnikliwość, z jaką czytał literaturę polską z niezwykłą maestrią pisarską. Jego teksty są znakomitymi utworami literackimi - powiedział w audycji "Rozpruwacz Kulturalny" prof. Maciej Urbanowski, badacz literatury, krytyk literacki (Uniwersytet Jagielloński).
rozwiń zwiń

Czytaj także

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 13:09
Uroczysty pokaz filmu Agnieszki Holland "Obywatel Jones", zakwalifikowanego do Konkursu Głównego, otworzył 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. O najciekawszych produkcjach zaprezentowanych w Gdyni mówiliśmy w audycji "Nakręceni – magazyn premier". 
rozwiń zwiń