X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Małgorzata Golińska: jestem wielką wielbicielką przyrody

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2019 17:30
- Wychowałam się w domu, w którym królował mój tata leśnik, dlatego jestem wielką wielbicielką przyrody, szczególnie lasu - powiedziała w Polskim Radiu 24 Małgorzata Golińska, wiceminister środowiska.
Audio
  • 28.08.19 "Nieznani znani". Małgorzata Golińska, wiceminister środowiska
Małgorzata Golińska
Małgorzata Golińska Foto: PR24 / Robert Bartosewicz

Małgorzata Golińska jest absolwentką Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Poznaniu (specjalizacja Gospodarka leśna). Ukończyła także studia podyplomowe "Integracja europejska-agrobiznes i obszary wiejskie" na tej samej uczelni. Od 2015 roku poseł na Sejm RP. Pracowała w sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, w tym podkomisji stałej ds. monitorowania gospodarki odpadami oraz Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych. Była członkiem sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, w tym podkomisji stałej ds. finansów samorządowych oraz ds. ustroju samorządu terytorialnego oraz Komisji Obrony Narodowej.

Czytaj więcej
zalesianie free1200.jpg
ARiMR pomaga przy zalesianiu. Wnioski do 31 lipca

>>>[CZYTAJ TAKŻE] Małgorzata Golińska: wprowadziliśmy zakaz sprowadzania odpadów do Polski

- Kwestia rodziny była w moim domu najważniejsza. Bardzo pamiętam relacje między moimi rodzicami i dziadkami. Mimo trudnej historii i wspólnych doświadczeń, zawsze wszyscy wskazywali, że najważniejszy jest dom rodzinny - podkreśliła Małgorzata Golińska. Wiceminister środowiska zaznaczyła również, że rodzice zawsze uczyli ją, by nie stać z boku, gdy coś się dzieje. - Od małego wpajał nam to tata - dodała.

>>>[CZYTAJ TAKŻE] Małgorzata Golińska: wreszcie można mówić o walce z mafią śmieciową

Gość PR24 informowała również, że z lasami była związana od dziecka przez miejsce, w którym się wychowała. - Szczecinek chyba wygrał na loterii swoje położenie. Nie tylko jest otoczony lasami, ale również jeziorami. Siłą rzeczy każdy tam obcuje z przyrodą i to zostaje w człowieku - powiedziała Małgorzata Golińska

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadziła Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

Polskie Radio 24/jp

------------------------------------

Data emisji: 28.07.2019

Godzina emisji: 16.33

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

H. Kowalczyk: na "Czyste Powietrze" chcemy pozyskać z UE 30 mld zł

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2019 20:00
W przyszłej perspektywie na lata 2021-2027 chcemy uzyskać 30 mld zł na realizację programu antysmogowego Czyste Powietrze - poinformował we wtorek minister środowiska Henryk Kowalczyk. Zapowiedział, że co roku mają być zaostrzane normy ostrzegania o smogu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Henryk Kowalczyk: zrobiliśmy 10 razy więcej dla ochrony środowiska niż PO-PSL

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 07:22
- Wniosek o wotum nieufności dał mi okazję porównania rządów poprzednich z obecnymi i można to podsumować jednym zdaniem: przez trzy lata zrobiliśmy 10 razy więcej dla ochrony środowiska niż PO-PSL w osiem - powiedział w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce Henryk Kowalczyk, minister środowiska.
rozwiń zwiń