X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Stracił pracę po skardze środowisk LGBT. P. Gociek: to hipokryzja

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 08:25
- Gdyby jacyś "zwolennicy normalności" domagali się sankcji przeciwko lokalowi tylko dlatego, że jej właściciel jest np. osobą transpłciową, to to by oznaczało akt straszliwej nietolerancji w oczach tych osób - mówił publicysta Piotr Gociek, który był gościem audycji "Wojna cywilizacji" w Polskim Radiu 24.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Curioso

Śląski Uniwersytet Medyczny rozwiązał umowę o współpracy z jednym z wykładowców po tym, jak przeprowadził on prezentację zatytułowaną "Homoseksualizm a zdrowie". Wystąpienie nie spodobało się ludziom ze środowisk LGBT i to po ich skardze do władz uczelni zwolniono wykładowcę.

shutterstock_lgbt-1200.jpg
"Związki homoseksualne są mniej trwałe". Stracił pracę po skardze środowisk LGBT

- Gdyby było tak, że jacyś "zwolennicy normalności" domagają się jakichś sankcji, protestują przeciwko lokalowi dlatego, że jej właściciel jest na przykład osobą transpłciową albo finansuje działania organizacji LGBT, to to by oznaczało akt straszliwej nietolerancji. Natomiast takie samo działanie pod adresem człowieka, który ma prawo do swojej wiary i poglądów pokazuje nam hipokryzję i podwójne standardy, które obowiązują - podkreślił publicysta.

"Dotykamy kolejnych warstw absurdu"

"Aborcja prawem człowieka" - takie hasło pojawiło się na Twitterze amerykańskiego oddziału Amnesty International. Prowadzący audycję podkreślili, że organizacja powinna skupić się na prawdziwych problemach.

 - Za moment będzie pewnie proces, który będzie dotyczył "herezji", czyli mówienia o tym, że ludziom służy jedzenie mięsa i że musi być zakazane. Dotykamy kolejnych warstw absurdu, ale to się wiąże doskonale z tym ogłuszaniem przeciwnika poprzez produkowanie masy absurdalnych i nieistotnych problemów tylko po to, żeby osiągnąć masę krytyczną - jak się osiągnie masę krytyczną, to ona przygniata - mówił Piotr Gociek.

W audycji poruszono również temat strategii tzw. tęczowej rewolucji oraz sprzeciwu wobec promocji aborcji.

***

Więcej w nagraniu.

Audycję "Wojna cywilizacji" prowadził Robert Tekieli.

Polskie Radio 24/pb

______________________

Data emisji: 30.11.2019

Godzina emisji: 07.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"To ma być grupa nacisku". Lewica powołuje zespół ds. LGBT+

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019 07:40
Wiceprzewodniczący klubu Krzysztof Śmiszek zawiadomił marszałek Sejmu Elżbietę Witek o powołaniu zespołu ds. równouprawnienia społeczności LGBT+. - Jeśli mamy zrobić coś dobrego, to bez posłów Prawa i Sprawiedliwości będzie to bardzo trudne do zrealizowania - powiedział z kolei wiceszef Lewicy, Tomasz Trela.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Orzeł czy reszka". Zagrożenia dla edukacji ze strony ideologii LGBT

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 23:00
O zagrożeniach dla edukacji dzieci ze strony ideologii LGBT mówiła w Polskim Radiu 24 dziennikarka i autorka podręczników dla dzieci Hanna Dobrowolska. W audycji także o kompetencjach rządu i samorządów w ramach systemu oświaty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata w PE nt. LGBT. Posłanka Wiosny: nie wolno szerzyć nienawiści

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2019 09:15
- W tej chwili za sprawą upolitycznionego Trybunału Konstytucyjnego dopuszczalne są sytuacje w których np. restauracja może odmówić obsługi osoby o innej orientacji seksualnej - mówiła w Polskim Radiu 24 Anita Sowińska, posłanka Wiosny.
rozwiń zwiń