more_horiz

Zabawy spajające rodzinę. Psycholog o relacji rodzic-dziecko

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2022 09:45
Psycholog Małgorzata Małachowska opowiedziała w audycji "Między nami kobietami" o wyjątkowym miejscu, gdzie rodzice mogą spędzić kreatywnie czas z dziećmi i pobawić się nieoczywistymi zabawkami.
Psycholog tłumaczy jak można spędzić kreatywnie czas z dzieckiem bez wykorzystania nowoczesnych sprzętów
Psycholog tłumaczy jak można spędzić kreatywnie czas z dzieckiem bez wykorzystania nowoczesnych sprzętówFoto: shutterstock.com/

Gość audycji stworzyła księgarnio-kawiarnię, w której rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzać czas poprzez zabawę. Jak podkreśliła Małgorzata Małachowska, nie ma tam zabawek wywołujących zbyt wiele bodźców. - Staramy się to zminimalizować tak, by ten czas spędzony z dzieckiem był jak najbardziej efektywny i spajał rodzinę - podkreśliła psycholog. Dodała, że to też miejsce spotkań z innymi rodzinami, podczas których dzielą się swoimi doświadczeniami.

Zdradziła, jak można zająć dzieci w domu podczas wykonywania codziennych obowiązków, jak samodzielnie zrobić zabawki z makaronu czy kaszy. W audycji także więcej na temat tego, jak można zachęcić dziecko do rozwoju i wyeliminować multimedialne zabawki.

Czytaj także:

Posłuchaj
22:22 PR24_mp3 2022_01_19-23-35-58.mp3 Małgorzata Małachowska opowiedziała, jak bawić się z dzieckiem w domu przy pomocy przedmiotów codziennego użytku ("Między nami kobietami"/Polskie Radio 24) 

***

Audycja: "Między nami kobietami"

Prowadzący: Anna Popek

Gość: Małgorzata Małachowska (psycholog)

Data emisji: 19.01.2021

Godzina: 23.35

st 

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem