more_horiz

Serial "Klangor". Adamski w PR24: podoba mi się rola Jakubika, czuję jego emocje

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2021 10:30
- Żeby jednak ocenić dogłębnie, musimy zobaczyć go do końca - tak o serialu "Klangor" mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Adamski. Współautorem audycji był Piotr Gociek.
Arkadiusz Jakubik w serialu Klangor
Arkadiusz Jakubik w serialu KlangorFoto: mat prasowe Robert Pałka

"Klangor" to nowy polski serial dramatyczny z elementami kryminału, za który odpowiada CANAL+. Zdjęcia do projektu zakończono w grudniu 2020 roku. Powstawały one w Świnoujściu, Łodzi i Warszawie. - Serial pozostawił mnie trochę chłodnym, nie dlatego że jest słaby, ale też nie jest on szczególnie dobry. To typowy polski serial - powiedział Piotr Gociek.

Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach ginie córka Wejmanów (Jakubik, Ostaszewska), niepewność i strach krok po kroku paraliżują rodzinę. Ojciec, zwykły człowiek w niezwykłych okolicznościach, w obliczu tragedii musi zaprzeczyć wszystkim wartościom, które do tej pory go definiowały.


forum-0422981013-2.jpg
Film "Framing John DeLorean". Adamski w PR24: amerykański sen, upadek i nawrócenie

"Wolno budowany scenariusz"

Musi stanąć sam wobec wszystkich i wszystkiemu. Z najbliższymi włącznie. Zaczyna samotną walkę o prawdę, która jak wierzy, doprowadzi go do odnalezienia dziecka. Motorem jego działań jest nadzieja.

- Trudno mi oceniać serial kryminalny po obejrzeniu dwóch odcinków, które widziałem. Scenariusz jest tu bardzo wolno budowany i nie wiemy czy jest to specjalny zamysł czy po prostu scenarzyści nie mieli pomysłu. To co mi się podoba to to, że serial nie jest osadzony w Warszawie, a w Świnoujściu, podoba mi się Arkadiusz Jakubik, czuję jego emocje - zauważył Łukasz Adamski.

W obsadzie produkcji są m.in.: Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska, Maciej Musiał, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno, czy Magdalena Koleśnik.


Posłuchaj
24:07 PR24_mp3 2021_03_25-22-05-51.mp3 P. Gociek i Łukasz Adamski o serialu "Klangor" ("Nakręceni - magazyn premier filmowych")

Audycja: "Nakręceni - magazyn premier filmowych"

Prowadzący: Łukasz Adamski i Piotr Gociek

Data emisji: 25.03.2021

Godzina: 22.05  


Zobacz także

Zobacz także