more_horiz

"Jurassic World Dominion". Adamski: nie udało się stworzyć chemii pomiędzy starą a nową obsadą

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2022 11:00
- Kilka scen mi się podobało, walka z dinozaurami pod wodą np. - tak o produkcji "Jurassic World Dominion" mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Adamski. Współprowadzącym audycję był Piotr Gociek. 
Jurassic World Dominion. Adamski: nie udało się stworzyć chemii pomiędzy starą a nową obsadą
"Jurassic World Dominion". Adamski: nie udało się stworzyć chemii pomiędzy starą a nową obsadąFoto: mat. promocyjne

Gospodarze programu recenzowali między innymi "Jurassic World Dominion". To amerykański film akcji science fiction z 2022 r. w reżyserii Colina Trevorrowa, napisany przez Trevorrow i Emily Carmichael i oparty na opowiadaniu Trevorrowa i Dereka Connolly.

Zdaniem Łukasza Adamskiego, trzeci film jest pewnego rodzaju zamknięciem, ale zamknięciem fatalnym. - Jestem zaskoczony nawet nie tym, że nie udało się stworzyć chemii pomiędzy starą a nową obsadą, co tym, że film jest powtórką "Upadłego Królestwa", gdzie wymowa była jasna i przejrzysta i dokładnie to samo dostajemy w wersji, którą dziś omawiamy - mówił Łukasz Adamski.

"Kiepski technicznie"

Akcja "Jurassic World Dominion" rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu zamieszkałej przez dinozaury wyspy Isla Nublar. Prehistoryczne gady rozpełzły się po świecie, a ich koegzystencja z ludźmi nie układa się. Chciwa korporacja Biosyn eksploatuje prehistoryczne DNA do niecnych celów, a także ma ochotę na ukrywającą się przy Owenie (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) Maisie, której kod genetyczny stanowi dla molocha cenny łup.

Czytaj także:

- Nie mogę wyjść ze zdumienia, jak ten film jest kiepski technicznie, te dinozaury wyglądają na ekranie niesłychanie sztucznie, a zbliżenie wielkiej szarańczy to jest już śmiech na sali. Zastanawiałem się na tym, jak ten film, który kosztuje tyle pieniędzy i który ma celować w pewne wpływy, został od tej właśnie strony puszczony i to w taki sposób - pytał Piotr Gociek.

Autorzy audycji omówili też "Rzut życia" Netflixa. Zapraszamy do wysłuchana zapisu całej rozmowy. 

Posłuchaj
24:04 _PR24_AAC 2022_06_16-22-05-43.mp3 "Jurassic World Dominion". Adamski: nie udało się stworzyć chemii pomiędzy starą a nową obsadą ("Nakręceni - magazyn premier filmowych")

***

Audycja: "Nakręceni - magazyn premier filmowych"

Prowadzący: Łukasz Adamski i Piotr Gociek

Data emisji: 16.06.2022

Godzina: 22:05 

Zobacz więcej na temat: ŚWIAT KULTURA FILM

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem