more_horiz

"Jeżeli przekraczamy granice absurdu, wszystko jest dozwolone". Gociek o nowej części "Szybkich i wściekłych’"

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2023 12:55
- Twórcy w pewnym momencie postanowili zrobić zupełny "odjazd" (…). To nie jest na granicy autoparodii, jak seria "Krzyk", ale stworzyli świat, w którym nie oszukują widzów, nie mówią, że to będzie kolejna cześć Jamesa Bonda, oni po prostu się bawią - mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Adamski, który z Piotrem Goćkiem omawiał nowości filmowe.
Vin Diesel
Vin DieselFoto: mat prasowe

W kinach można zobaczyć najnowszy, dziesiąty już film, z serii "Szybcy i wściekli". Piotr Gociek i Łukasz Adamski recenzowali nową produkcję. - Jeżeli przekraczamy pewne granice absurdu, to wszystko jest dozwolone i w tym momencie, kiedy ktoś ma odpowiednie pieniądze i jest wystarczająco pomysłowy, to może zrobić absolutnie wszystko. Jeśli widz czuje, że gra się z nim uczciwie, nie ma tu udawania, że film jest czymś więcej niż jest (…) to chyba jest to w porządku - mowił Piotr Gociek.

W audycji także rozmowa o filmie sensacyjnym "Matka" z Jennifer Lopez w roli głównej oraz serialu kryminalnym "Pustynia wysokich lotów". 

Posłuchaj

24:06 PR24 2023_05_25-22-06-03.mp3 Piotr Gociek i Łukasz Adamski o nowościach filmowych (Polskie Radio 24 / Nakręceni - magazyn premier filmowych)

Czytaj także:

Więcej w zapisie audycji.

* * *

Audycja: Nakręceni - magazyn premier filmowych

Prowadzą: Piotr Gociek Łukasz Adamski

Data emisji: 25.05.2022

Godzina emisji: 22.06

PR24/ka

Zobacz także

Zobacz także