X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Jestem przekonany, że zostanie przyjęta". Smoliński o ustawie ws. Funduszu Odbudowy

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2021 09:15
- Nie rozumiem postawy proeuropejskiej Platformy, która ustawy poprzeć nie chce - mówił w Polskim Radiu 24 Kazimierz Smoliński z PiS. Gościem audycji był też Michał Jaros z KO.
Kazimierz Smoliński
Kazimierz SmolińskiFoto: PR24
Obejrzyj
Rozmowy w PR24

We wtorek 4 maja na dodatkowym posiedzeniu Sejm zajmie się projektem ustawy ws. ratyfikacji decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE, która dotyczy Funduszu Odbudowy. W głosowaniu ma obowiązywać zwykła większość.

Kazimierz Smoliński z PiS powiedział, że tego dnia o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie w Sejmie. - Jedni będą osobiście, inni zdalnie. Zjednoczona Prawica ma problem za sobą i wszystko wskazuje na to, że ustawa ws. ratyfikacji decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE zostanie przegłosowana, problem ma tutaj jednak Koalicja Obywatelska - powiedział.


Piotr Kaleta 1200.jpg
"Dziwię się, że tylko Lewica stanęła na wysokości zadania". Kaleta o porozumieniu PiS z Lewicą ws. Funduszu Odbudowy

"Potrzebny Okrągły Stół"

Michał Jaros z KO dodał, że Krajowy Plan Odbudowy nie jest wyłącznie PiS-u, ale wszystkich, dlatego, jak dodał, PiS musi brać pod uwagę opinie i uwagi do tego Planu wszystkich. - W tym kontekście powinniśmy rozmawiać o tym, jakie są priorytety dla Polski, w tym dla opozycji i jej wyborców, a nie tylko dla obozu rządzącego - mówił.

Podkreślił, że sam wystąpił do wszystkich samorządowców po to, by zebrać i spisać wszystkie postulaty. - Upubliczniłem te wnioski w internecie, nie wiem jednak, czy zostaną uwzględnione. Uważam, że w tej sprawie potrzebny byłby Okrągły Stół, to symbol ważnych zmian w Polsce i pojednania - mówił Michał Jaros.


Posłuchaj
22:22 PR24_mp3 2021_04_30-08-06-13.mp3 K. Smoliński (PiS), M. Jaros (KO) o Funduszu Odbudowy ("Dwie strony")

Audycja: "Dwie strony"

Prowadzący: Adrian Klarenbach

Gość: Kazimierz Smoliński (PiS), Michał Jaros (KO)

Data emisji: 30.04.2021

Godzina: 08:06

 

Czytaj także

Echa porozumienia Lewicy i PiS. Filip Kaczyński: PO nie zależy na merytorycznej pracy

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2021 09:00
- W sprawie Funduszu Odbudowy, Lewica w przeciwieństwie do PO, zachowała się jak prawdziwa i konstruktywna opozycja - mówił w Polskim Radiu 24 Filip Kaczyński z PiS. Gościem audycji był też Marek Sowa z KO. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Napieralski: druga kadencja jest dla każdej formacji bardzo trudna

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2021 16:59
- Budzi we mnie pewne emocje to, co się dzieje, szczególnie w tym tygodniu. Z drugiej strony jest to niesamowita sytuacja, mamy drugą kadencję PiS, rozpoczynają się pierwsze poważne tarcia. Zaczynam mieć teorię, że druga kadencja dla każdej formacji jest bardzo trudna - powiedział o obecnej sytuacji politycznej w Polsce Grzegorz Napieralski, poseł Koalicji Obywatelskiej. 
rozwiń zwiń