X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Jesteśmy gotowi na konstruktywne rozwiązania, ale zgodne z prawem". Radosław Fogiel o budżecie UE

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2020 19:52
- Nie sprzeciwiamy się obiektywnym kryteriom, które miałyby być powiązane z wypłatą funduszy UE. Można je powiązać z weryfikacją tego, czy np. nie dochodzi do defraudacji tych środków - tłumaczył w Polskim Radiu 24 Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS, odnosząc się do negocjacji ws. unijnego budżetu. 
Radosław Fogiel
Radosław FogielFoto: PR24/AK

Posłuchaj
20:29 [PR24]PR24 (mp3) 16 listopad 2020 19_06_23.mp3 Radosław Fogiel o budżecie UE ("Stan Rzeczy"/Polskie Radio 24) 

Stały Przedstawiciel RP przy UE Andrzej Sadoś na spotkaniu unijnych ambasadorów poinformował, że Polska odrzuca polityczne porozumienie między negocjatorami PE i niemiecką prezydencją w sprawie mechanizmu warunkowości w budżecie UE.

EN_Muller 1200.jpg
Powiązanie funduszy z "praworządnością". Müller: Polska otwarta na rozwiązania zgodne z traktatami UE

Do sprawy odniósł się Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS. - Jesteśmy otwarci na współpracę z naszymi unijnymi partnerami i znalezienie konstruktywnych rozwiązań, ale one muszą być zgodne z prawem Unii Europejskiej.  Nie ma możliwości, aby któryś kraj w sposób arbitralny był poszkodowany - powiedział Fogiel. 

Czytaj także: 

- Pojawiają się zakusy na to, żeby do pojęcia praworządności zaliczać również kwestie obyczajowe czy światopoglądowe. Tymczasem polska konstytucja mówi jasno, czym jest małżeństwo - dodał. 

Polityk podkreślił, że Polska nie sprzeciwia się obiektywnym kryteriom, które miałyby być powiązane z wypłatą funduszy UE. - Można je powiązać z weryfikacją tego, czy np. nie dochodzi do defraudacji tych środków - kontynuował Radosław Fogiel. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Audycja: "Stan rzeczy"
Prowadzący: Jerzy Jachowicz
Gość: Radosław Fogiel (wicerzecznik PiS)
Data emisji: 16.11.2020
Godzina emisji: 19.06

Polskie Radio 24/kad 

Czytaj także

Wiceszef MSZ: polski rząd jest gotowy na dalsze rozmowy w sprawie budżetu UE

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2020 19:20
Wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński powiedział Polskiemu Radiu, że rząd jest gotowy na dalsze rozmowy w sprawie unijnego budżetu. Polska i Węgry nie zgodziły się na pakiet zawierający budżet Unii Europejskiej na najbliższe siedem lat oraz fundusz na odbudowę po pandemii.
rozwiń zwiń