X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal

Jarosław Gowin: opozycja bezwstydnie idzie do wyborów bez programu

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2019 12:44
- W wyborach do PE Polacy wybiorą między opozycją, która bezwstydnie idzie do wyborów bez żadnego programu, z jednym hasłem: "chcemy znowu być u władzy", a Zjednoczoną Prawicą, która dotrzymała wszystkich obietnic wyborczych - podkreślił w Krakowie wicepremier, szef Porozumienia Jarosław Gowin.
Audio
  • Przemówienie wicepremiera Jarosława Gowina na konwencji PiS w Krakowie (PR24)
Jarosław Gowin podczas konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie
Jarosław Gowin podczas konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości w KrakowieFoto: PAP/Łukasz Gągulski

Jarosław Gowin podczas niedzielnej konwencji regionalnej przekonywał, że Zjednoczoną Prawicę cechuje dziedzictwo głębokiego patriotyzmu, bez wrogości wobec innych narodów, wiara bez fanatyzmu i "sojuszu tronu z ołtarzem", a także ciężka, przedsiębiorcza praca dla Polski.

PAP Jarosław Kaczyński Kraków konwencja 1200 ok.jpg
Prezes PiS: nie chcemy Europy ideologicznej, narzucającej sposoby wychowania dzieci

Podkreślił, że stawką wyborów do PE jest przyszłość Polski i Europy. - Czy Europa będzie taka, jak Polska Jagiellonów, czy będzie Europą solidarnych i równych narodów, czy też będzie Europą wyalienowanych elit i dyktatu najsilniejszych? - pytał wicepremier.

"My się nie wstydzimy tego, że jesteśmy Polakami"

Jarosław Gowin zwrócił się również do szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. - Chcę powiedzieć temu politykowi, który nam zarzuca rzekomą europejskość, że my się nie wstydzimy tego, że jesteśmy Polakami i właśnie dlatego, że jesteśmy Polakami, to jesteśmy też Europejczykami, bo Europa jest w nas - oświadczył lider Porozumienia.

Wicepremier dodał, że gdyby Donald Tusk przeszedł się uliczkami Krakowa, to usłyszałby: - Jak ktoś wobec całego świata zobowiązuje się do tego, że będzie bezstronny i neutralny, a potem idzie na czele marszu opozycji, to nie jest to Europa, to jest obciach.

Jarosław Gowin przekonywał, że Polacy 26 maja wybiorą między opozycją, która - jak stwierdził - "bezwstydnie idzie do wyborów bez żadnego programu, z jednym tylko hasłem: »my chcemy znowu być u władzy«", a Zjednoczoną Prawicą - obozem politycznym, który dotrzymał wszystkich zapowiedzi i obietnic wyborczych.

Morawiecki 1200.jpg
PiS zapowiada kolejne 500+. Premier: to nasza polityka z sercem

- Czy na pewno warto podjąć ryzyko głosowania na tych, którzy idą do wyborów bez żadnego programu i co do których mamy pewność, że żadnych obietnic nie spełnią? - dopytywał lider Porozumienia.

"Program adresowany do wszystkich"

Zaapelował do wszystkich, aby wzięli udział w wyborach do europarlamentu i aby oddali swój głos na kandydatów Zjednoczonej Prawicy. Jak wskazał, dzięki temu jesienne wybory do polskiego parlamentu uda się rozstrzygnąć już w maju i od władzy zostaną odsunięci ci, którzy nie mają żadnego programu i nie dotrzymują słowa.

Jarosław Gowin przekonywał, że program Zjednoczonej Prawicy nie jest adresowany tylko do zwolenników obozu rządzącego, ale do wszystkich, dla których ważne są tradycyjne i proste wartości - praca, rodzina oraz patriotyzm. - W imię tych wartości pójdźmy do wyborów - zwrócił się do Polaków.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak