GPW o produktach strukturyzowanych, czyli Akademia Tworzenia Kapitału

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia w ramach Akademii Tworzenia Kapitału, które odbędą się w sześciu miastach Polski. Szkolenia organizowane są przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, Domem Maklerskim ING Securities oraz Global City Holdings.

2015-03-30, 13:04

GPW o produktach strukturyzowanych, czyli Akademia Tworzenia Kapitału
Podczas szkoleń uczestnicy dowiedzą się wszystkiego na temat produktów strukturyzowanych (ETP), stanowiących alternatywę dla innych dostępnych instrumentów na rynku, oraz budowania własnego portfela inwestycyjnego. Foto: Pixabay

Sytuacja na rynkach giełdowych często się zmienia dlatego warto znać instrumenty, które są dobrym sposobem dywersyfikacji portfela inwestora o inne niż tradycyjne aktywa typu akcje czy obligacje.

Podczas szkoleń uczestnicy dowiedzą się wszystkiego na temat produktów strukturyzowanych (ETP), stanowiących alternatywę dla innych dostępnych instrumentów na rynku, oraz budowania własnego portfela inwestycyjnego. Po zakończeniu części szkoleniowej zapraszamy na seans filmowy przygotowany przez Cinema City.

Spotkania odbędą się w sześciu miastach Polski, a udział w nich jest bezpłatny:

18 marca - Gdańsk (CC Krewetka, ul. Karmelicka 1)

REKLAMA

23 marca - Kraków (CC Kazimierz, ul. Podgórska 34)

25 marca - Katowice (CC Silesia, ul. Chorzowska 107)

31 marca - Warszawa (CC Arkadia, al. Jana Pawła II 82)

7 kwietnia - Wrocław (CC Korona, ul. Krzywoustego 126 C)

REKLAMA

9 kwietnia - Poznań (CC Kinepolis, ul. Krzywoustego 72)

Akademia Tworzenia Kapitału to cykliczne spotkania odbywające się kilka razy w roku w największych miastach Polski. Podczas szkoleń eksperci, a przede wszystkim praktycy, przekazują rzetelną wiedzę dotyczącą rynku kapitałowego. Program kierowany jest zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z inwestowaniem, jak i do bardziej doświadczonych inwestorów.

Materiały prasowe, abo

REKLAMA

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej