X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Dobry wzór pomaga w sprzedaży

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2018 12:02
W konkursie wzornictwa przemysłowego "Dobry Wzór" nagradzane są najlepsze na polskim rynku projekty dla tych sfer życia, w których wzornictwo przemysłowe odgrywa ważną rolę. W tym roku do konkursu zgłoszono 193 produkty i usługi.
Audio
  • O konkursie wzornictwa przemysłowego "Dobry Wzór" - była mowa na antenie radiowej Jedynki w audycji przygotowanej przez Aleksandrę Tycner.
Wzornictwo przemysłowe jest w Polsce nadal niedoceniane, choć mamy sporo międzynarodowych sukcesów w tej dziedzinie.
Wzornictwo przemysłowe jest w Polsce nadal niedoceniane, choć mamy sporo międzynarodowych sukcesów w tej dziedzinie.Foto: Pixabay

Konkurs został zorganizowany po to, żeby pokazać, czemu służy projektowanie, czemu służy design i wzornictwo przemysłowe - mówiła w radiowej Jedynce Bożena Gargas, prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Jak dodała - zainteresowanie uczestnictwem w konkursie jest coraz większe.

Zbigniew Łysoniewski i Paweł Snopkowski są z włocławskiej firmy RENEX, dostarczającej maszyny i urządzenia technologiczne dla rynku elektrycznego i elektrotechnicznego. Nagrodę w kategorii praca otrzymał ich robot lutowniczy.

Andrzej Bury z Mielca z polsko-niemieckiej firmy Bury, produkującej akcesoria do wnętrz samochodów otrzymał nagrodę w kategorii nowe technologie. Doceniono go za samochodowy uchwyt do smartfonów z ładowaniem bezprzewodowym. 

Nagrody Dobry Wzór są równocześnie znakiem, jakim producent może oznaczyć produkt na półce sklepowej, wspierają i budują silne polskie marki.

Od dziś w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego można oglądać wystawę pokonkursową, która potrwa do 9 grudnia. Wstęp bezpłatny.

Aleksander Tycner, ak, NRG


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak