X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Rusza piąta edycja konkursu „Pracodawca Jutra”

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2019 14:50
Celem konkursu „Pracodawca Jutra”, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości jest wyróżnienie przedsiębiorców, którzy z sukcesem realizują inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock, Autorstwa Iakov Filimonov

W konkursie mogą wziąć udział zarówno MŚP (w tym mikrofirmy), jak i duże firmy.

- To jedna z wielu cegiełek w budowie platformy dialogu, współpracy i wymiany wiedzy między przedsiębiorcami, ludźmi odpowiedzialnymi za edukację i przygotowanie kadr oraz administracją publiczną - tłumaczy zastępca prezesa PARP, Adam Banaszak.

Konkurs uzupełnia działania Sektorowych Rad ds. Kompetencji i Rady Programowej ds. Kompetencji. Przedstawiciele Rad dołączą do kapituły, która będzie przyznawać wyróżnienia w konkursie. Sektorowe Rady ds. Kompetencji to fora współpracy biznesu, edukacji i instytucji branżowych. Są oddolnymi inicjatywami przedstawicieli sektorów, gdzie każdy sektor sam decyduje, kto powinien włączyć się w prace rady.

Zwycięzcy konkursu otrzymają statuetkę i tytuł „Pracodawcy Jutra”, którym będą mogli posługiwać się przez okres jednego roku.

W poprzedniej edycji konkursu „Pracodawca Jutra”, która odbyła się w 2016 r., nagrodzeni zostali m.in. Rafako, Kronospan Szczecinek, Comarch, Euvic oraz Biuro Rachunkowe Biurex.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać na adres e-mail: pracodawca_jutra@parp.gov.pl - lub osobiście w siedzibie Agencji (gdy rozmiar dokumentacji przekracza 8 Mb).

Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Termin zgłoszeń upływa 19 sierpnia.

PARP, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak