X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Jacek Sasin: Polska w połowie drogi do zbudowania zintegrowanego systemu e-administracji

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 13:40
Wicepremier, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin wyraził nadzieję, że jeszcze w tej kadencji parlamentu uda się przyjąć ustawę o e-doręczeniach.
Audio
  • Wicepremier Jacek Sasin podczas konferencji programowej PiS oraz Zjednoczonej Prawicy - mówi o cyfrowej administracji. (Cz.1/IAR)
  • Wicepremier Jacek Sasin podczas konferencji programowej PiS oraz Zjednoczonej Prawicy - mówi o cyfrowej administracji. (Cz.2/IAR)
Sesja Myśląc e-państwo z udziałem wicepremiera Jacka Sasina - podczas konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy w Katowicach.
Sesja „Myśląc e-państwo” z udziałem wicepremiera Jacka Sasina - podczas konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy w Katowicach.Foto: PAP/Andrzej Grygiel

Jak mówił na jednym z paneli na konferencji programowej PiS oraz Zjednoczonej Prawy "Myśląc Polska" w Katowicach, prace nad propozycją tych przepisów są finalizowane.

Wyjaśnił, że ustawa o e-doręczeniach zakłada między innymi odbiór korespondencji bez wychodzenia z domu.

Jako przykład jednego z przedsięwzięć dotyczących cyfryzacji administracji wskazał system możliwości kontaktu obywatela z urzędem czy podmiotem publicznym drogą elektroniczną.

Wicepremier zaznaczył, że aby zbudować zintegrowany system cyfrowej administracji publicznej, z którego mogliby korzystać też obywatele, bez wychodzenia z domu, konieczne jest likwidowanie barier na poziomie rządowym, pomiędzy resortami, urzędami i instytucjami, a także sprawny przepływ informacji oraz budowanie jednolitych e-systemów rządowo-samorządowych.

Dodał, że Polska "jest w połowie drogi, by stworzyć system, który obejmowałby całość sfery publicznej".

IAR, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak