X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Praca dla niepełnosprawnych. PKO BP dołącza do programu "Aktywni Plus"

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2019 13:30
PKO Bank Polski jest kolejną instytucją państwową, która zatrudni osoby niepełnosprawne w ramach kampanii "Aktywni Plus", realizowanej przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dziś podpisano porozumienie w tej sprawie.
Audio
  • O zatrudnieniu osób niepełnosprawnych w ramach kampanii "Aktywni Plus" - audycja Aleksandry Tycner w radiowej Jedynce.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: shutterstock, Autorstwa VGstockstudio

- Z programu "Aktywni Plus" PKO Bank Polski zatrudni 25 osób niepełnosprawnych na dwóch rodzajach stanowisk - poinformował Piotr Mazur, wiceprezes PKO BP.

- Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wskazuje osoby do zatrudnienia, a także zapewnia wszystkim odpowiednie szkolenia - wyjaśniał Krzysztof Michałkiewicz, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej.

>>>[CZYTAJ WIĘCEJ] PFRON: nowy model rehabilitacji ma pomóc niepełnosprawnym wrócić do pracy

- W programie Aktywni Plus są już także Pocztą Polska, Grupa Enea oraz spółka  PKN Orlen - powiedziała Marlena Maląg, prezes Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wkrótce porozumienie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zawrą kolejne instytucje państwowe.

Programy PFRON są także otwarte dla przedsiębiorców prywatnych. Suma dofinansowania do  stanowisk pracy dla niepełnosprawnych pracowników wynosi 3 miliardy 400 milionów zł.

>>>[CZYTAJ WIĘCEJ] Na aktywizację niepełnosprawnych można uzyskać wsparcie. Resort przypomina o pożyczkach


Zatrudnianiu osób niepełnosprawnych i większej otwartości pracodawców na nich sprzyja dodatkowo niskie obecnie bezrobocie. Budżet programu "Aktywni Plus" wynosi 24 miliony zł.

Aleksandra Tycner, "Jedynka", PolskieRadio 24, akg

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nawet do 10 tys. zł na wsparcie mobilności osób niepełnosprawnych

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2019 16:05
Osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z dofinansowania m.in. na kurs prawa jazdy czy zakup sprzętu samochodowego. Możliwości uzyskania wsparcia jest więcej, choćby na zakup skutera lub wózków o napędzie elektrycznym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na aktywizację niepełnosprawnych można uzyskać wsparcie. Resort przypomina o pożyczkach

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 14:41
Podmioty ekonomii społecznej mogą ubiegać się o pożyczki na start i rozwój w ramach Krajowego Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej - przypomina resort rodziny, pracy i polityki społecznej. Maksymalna jednostkowa wartość pożyczki na start wynosi 100 tysięcy złotych, zaś maksymalna wartość pożyczki na rozwój może sięgać 500 tysięcy złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PFRON: nowy model rehabilitacji ma pomóc niepełnosprawnym wrócić do pracy

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2019 14:10
Pomoc osobom niepełnosprawnym w powrocie na rynek pracy, to główny cel nowego modelu rehabilitacji kompleksowej. Nowe rozwiązanie przygotowane zostało przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przy współudziale Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
rozwiń zwiń