more_horiz
Gospodarka

PARP oferuje 37 bezpłatnych programów edukacyjnych dla przedsiębiorców

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2021 09:35
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowała specjalne Kursy Szkoleniowe Online w ramach Akademii PARP. Dzięki nim użytkownik ma możliwość zdobycia obszernej wiedzy z różnych dziedzin, takich jak: finanse, prawo, zarządzanie, marketing i kompetencje osobiste.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Jacob Lund

Do najpopularniejszych szkoleń w ofercie Akademii należą te z obszaru marketingu, zarządzania oraz kompetencji. Wszystkie kursy są darmowe.

- Kursy są skierowane do osób, które chcą pogłębić wiedzę. Zasadniczym naszym klientem jest przedsiębiorca  lub osoba, która chce założyć  działalność gospodarczą. Zakładamy, że jest to osoba, która ma wiedzę, umiejętności w tej dziedzinie, w której chce działać, ale niekoniecznie posiada wiedzę i umiejętności, które są potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej - tłumaczy Michał Polański, Dyrektor Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości PARP.

Obecna oferta Akademii to 37 bezpłatnych kursów online. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości planuje jednak kolejne.

- Przygotowujemy w tej chwili ofertę i do końca roku powinniśmy mieć 6, lub nawet 7 nowych kursów – dodaje Michał Polański. Każdy z kursów w ramach Akademii PARP kończy się sprawdzianem, który trzeba przejść, żeby uzyskać certyfikat.  

Posłuchaj
05:19 Michał Polański Dyrektor Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości PARP mówi o bezpłatnych szkoleniach dla firm Michał Polański Dyrektor Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości PARP mówi o bezpłatnych szkoleniach dla firm ( Krzysztof Kuczyński, Program 1 PR SA)

Więcej informacji na temat kursów Akademii PARP można znaleźć pod tym adresem.

PARP PARP

PR24/PR1/K. Kuczyński/sw

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem