X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Lotniska w Warszawie oraz Radomiu zostaną rozbudowane. Będą utrudnienia dla pasażerów

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 11:00
Planowana jest rozbudowa Lotniska Chopina oraz w Radomiu - poinformował Mariusz Szpikowski, prezes PP "Porty Lotnicze" na konferencji prasowej. 
Prezes PPL Mariusz Szpikowski, dyrektor pionu handlowego PPL Grzegorz Michorek, dyrektor pionu finansów i inwestycji PPL Michał Nowotny i wicedyrektor firmy Arup Ireneusz Kołodziej podczas konferencji prasowej, m.in. nt. rozbudowy Lotniska Chopina oraz lotniska w Radomiu, 22 bm. w Warszawie.
Prezes PPL Mariusz Szpikowski, dyrektor pionu handlowego PPL Grzegorz Michorek, dyrektor pionu finansów i inwestycji PPL Michał Nowotny i wicedyrektor firmy Arup Ireneusz Kołodziej podczas konferencji prasowej, m.in. nt. rozbudowy Lotniska Chopina oraz lotniska w Radomiu, 22 bm. w Warszawie.Foto: PAP/Leszek Szymański

- Kolejne lata to seria inwestycji na Lotnisku Chopina, które mają na celu rozbudować warszawski port do jego maksymalnej przepustowości w charakterystyce lotniska przesiadkowego - mówił Mariusz Szpikowski. 

Oznacza to niedogodnościami dla pasażerów, przewoźników i partnerów biznesowych lotniska. W czasie remontów, ale także w przyszłych latach ze względu na wzrost ruchu należy się liczyć z wzrostem uciążliwości hałasowej.

Prezes dodał, że lotnisko musi być nierozerwalnie wpisane w strategię Centralnego Portu Komunikacyjnego. 

- Skoro CPK ma być portem przesiadkowym, strategią Lotniska Chopina stało się zbudowanie masy krytycznej, ruchu tranzytowego, która w dniu otwarcia CPK przeniesie się na nowe lotnisko. Temu są podporządkowane działania rozwojowe - dodał Szpikowski. 

W 2018 roku Lotnisko Chopina odprawiło 17,8 mln pasażerów. Według prognoz, do 2030 roku ta liczba mogłaby się nawet podwoić.

NRG, kw 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak