X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

PKN Orlen to nie tylko paliwa. Koncern stawia również na paczkomaty i usługi kurierskie

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2021 14:00
PKN Orlen zapowiada uruchomienie własnej sieć automatów paczkowych jesienią na swoich stacjach. Informując o projekcie "Orlen paczka", PKN Orlen podkreślił, że rozwija również segment usług kurierskich, aktywnie wykorzystując potencjał spółki RUCH, nad którą przejął kontrolę w listopadzie 2020 r.
Siedziba spółki PKN Orlen w Warszawie.
Siedziba spółki PKN Orlen w Warszawie.Foto: Shutterstock

Jednocześnie, jak oznajmił koncern, spółka RUCH rozwija współpracę z e-sklepami, których klienci będą mogli zamawiać i odbierać przesyłki także na stacjach Orlen, w punktach RUCH-u oraz w innych, partnerskich.

Odbiór paczek na stacjach Orlenu, w kioskach RUCH-u

"Koncern buduje własną sieć automatów paczkowych, z której będzie można korzystać już od jesieni. Jednocześnie RUCH rozwija współpracę z e-sklepami, których klienci będą mogli zamawiać przesyłki i odbierać je w automatach, na stacjach Orlen, w punktach RUCH-u i w innych punktach partnerskich" - podał PKN Orlen.

Orlen w ruchu 1200.jpg
Wystartował pierwszy punkt sprzedaży "Orlen w ruchu". Koncern rozwija ofertę pozapaliwową

Współpraca również z e-sklepami

Koncern wyjaśnił, iż spółka RUCH przygotowując się do startu usługi "Orlen Paczka" wprowadza wiele zmian organizacyjnych i technologicznych, w tym "znacząco skraca czas dostawy przesyłek do punktu do 1-2 dni".

"Usługa zostanie udostępniona jesienią, ale już teraz RUCH rozwija współpracę z e-sklepami, które swoim klientom będą mogły zaoferować atrakcyjną ofertę dostawy" – zaznaczył PKN Orlen.

Dodał, że „integracja z "Orlen Paczka" jest prosta, szybka i dostępna będzie na platformach e-commerce w Polsce”.

Jak wspomniano w informacji, nowi klienci biznesowi mogą korzystać ze specjalnej promocji na start usługi - szczegóły można uzyskać zostawiając zgłoszenie na stronie https://www.paczkawruchu.pl/orlenpaczka/.

"Ponadto RUCH oferuje także pełne wsparcie handlowe i marketingowe oraz pomoc w procesie integracji" – podkreślono w komunikacie.

orlen1200.jpg
PKN Orlen stawia nie tylko na paliwa. Stworzy sieć punktów handlowo-gastronomicznych

Do końca roku 5,5  tysiące punktów odbioru"Orlen paczka"

Jak podał PKN Orlen, usługa nadawania i odbierania paczek będzie dostępna do końca tego roku w ponad 5,5 tys. punktów sieci "Orlen Paczka".

"We wrześniu automaty "Orlen paczka" staną w ok. 200 atrakcyjnych, dostępnych całodobowo miejscach, w wielu polskich miastach. Z kolei do końca 2022 r. ich sieć będzie liczyła już blisko 2 tys. urządzeń" – zapowiedział koncern.

Wspomniał przy tym, iż dostępna będzie aplikacja mobilna, która ułatwi odbiór przesyłki z automatu paczkowego.

W połowie sierpnia PKN Orlen ogłosił wstępne zapytanie ofertowe, dotyczące współpracy w zakresie pozyskiwania lokalizacji pod automatyczne maszyny paczkowe.


PAP, jk

Czytaj także

PKN Orlen stawia nie tylko na paliwa. Stworzy sieć punktów handlowo-gastronomicznych

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2021 17:45
PKN Orlen dywersyfikuje działalność. W ciągu najbliższych lat chce stworzyć sieć punktów handlowo-gastronomicznych pod swoją marką. Jak poinformował prezes koncernu Daniel Obajtek, w czeskiej Pradze otwarty został pierwszy sklep Stop Cafe, do końca roku w tym mieście powstaną jeszcze dwa takie punkty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przybywa punktów odbioru przesyłek. Poczta Polska rozwija sieć i negocjuje z globalnymi partnerami

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2021 17:28
Poczta Polska udostępnia klientom już 15 tys. punktów odbioru przesyłek - poinformowała spółka. Dodano, że do końca 2022 roku liczba punktów odbioru przekroczy 20 tys.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PKN Orlen stawia na innowacyjność startupów. Do rozwiązania są 22 wyzwania technologiczne

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2021 07:07
PKN Orlen uruchomił program akceleracyjny dla startupów technologicznych - ORLEN Skylight Accelerator. Jego celem jest wsparcie rozwoju obszarów biznesowych, m.in. produkcji petrochemicznej, energetyki czy sprzedaży detalicznej. Spółka przedstawiła 22 wyzwania technologiczne i uruchomiła pierwszą rundę naboru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daniel Obajtek: rekordowe wyniki Orlenu pokazują, że idziemy w dobrym kierunku

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2021 19:40
- Orlen coraz lepiej się rozwija. To pokazują rekordowe wyniki - zysk operacyjny za sześć miesięcy to 5,6 mld zł - ocenił na antenie Polskiego Radia 24 Daniel Obajtek, prezes Zarządu PKN Orlen, przytaczając najnowsze wyniki finansowe koncernu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Największa polska fuzja - połączenie Orlenu z Lotosem coraz bliżej. Gigant z Płocka musi jednak spełnić określone warunki

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021 17:23
Największa fuzja dwóch gigantów paliwowych PKN Orlen i Lotosu coraz bliższa realizacji, gdyż, jak informuje prezes płockiego koncernu Daniel Obajtek, warunek postawiony przez Komisję Europejską – sprzedaż części akcji i aktywów przez Lotos innemu podmiotowi, jest coraz bliższa.
rozwiń zwiń