X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Andrzej Adamczyk: plany ministerstwa infrastruktury przy wsparciu funduszy UE

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 07:58
Realizacja najważniejszych projektów rozwojowych na najbliższe dziesięciolecia nie jest zagrożona, zapewnił minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
Pendolino to bardziej konkurencja, niż wsparcie dla LOT-u
Pendolino to bardziej konkurencja, niż wsparcie dla LOT-uFoto: Wikimedia Commons, Travelarz

Jak podkreślił, odpowiedzialność resortu za ich realizację jest tym większa, że jest związana z wykorzystaniem funduszy unijnych.

Minister Adamczyk przedstawił plany resortu na specjalnym posiedzeniu rządu, podsumowującym półrocze jego działalności. Nadzieje resortu budzi projektowana wspólnie z południowymi sąsiadami trasa Via Carpatia. Jest to pierwszy w Polsce wielki projekt komunikacyjny łączący północ z południem, podkreślił minister. Udało się sfinalizować zamówienie dla bydgoskiej PESY, dwukrotnie tańsze niż w przypadku pociągów Pendolino. Do innych sukcesów ministerstwa zaliczył umowę z Rosją w sprawie przewozów w transporcie drogowym, stworzenie projektu zakładającego poprawę bezpieczeństwa w miejscach, w których szczególnie często dochodzi do wypadków drogowych.

Poczta Polska będzie miała wyłączność

Minister Adamczyk powiedział, że ministerstwo pracuje nad takimi regulacjami, które przyznają narodowemu operatorowi pocztowemu wyłączność na obsługę korespondencji instytucji publicznych.
Minister Adamczyk zwrócił uwagę, po poprzednikach przejął resort nieprzygotowany do wykorzystania unijnych środków na modernizacje kolejnictwa. Ministerstwo zrobi wszystko, by nadrobić zaniedbania poprzedników i zapobiec utracie w tym roku 8 miliardów złotych, zapewnił jego szef.
Resort szczególnie skupia się na realizacji Narodowego Programu Mieszkaniowego, zapewnił minister. Jego celem jest stworzenie alternatywnego wobec deweloperskiego rynku budowy mieszkań. Jak zapowiedziała premier, program zostanie zaprezentowany i skierowany na posiedzenie rządu po długim weekendzie.

IAR, abo

Zobacz więcej na temat: Andrzej Adamczyk
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Minister infrastruktury: rząd PO-PSL wybudował najdroższe autostrady i drogi ekspresowe w Europie

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 11:54
- Jeden km na koniec 2012 r. kosztował ok. 10 mln euro, podczas gdy w Niemczech ok. 8,2 mln euro, a Słowenii - 7,3 mln euro - mówił przedstawiajac w Sejmie raport o rządach PO-PSL w zakresie infrastruktury Andrzej Adamczyk.
rozwiń zwiń