X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego wydano ok. 700 mln zł

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 16:21
Województwo podkarpackie zajęło w ubiegłym roku trzecie miejsce w kraju pod względem wartości podpisanych umów o dofinansowanie projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). W regionie w 2017 r. wydanych zostało ok. 700 mln zł.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Glowimages

Pieniądze z EFS wydawane są w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO) poszczególnych województw. Budżet programu składa się z dwóch źródeł: Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podkarpacie w ramach RPO otrzyma ponad 2,1 mld euro

Instytucją zarządzającą programem jest podkarpacki urząd marszałkowski. Natomiast Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie pełni rolę instytucji pośredniczącej dla RPO i odpowiada za realizację trzech z jego osi finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jak poinformował PAP dyrektor WUP Tomasz Czop, w 2017 r. urząd podpisał umowy na dofinansowanie projektów z EFS na kwotę ok. 700 mln zł. - Pod tym względem na koniec ubiegłego roku zajęliśmy trzecie miejsce w kraju, po województwie pomorskim i lubuskim. Staramy się realizować jak najwięcej konkursów, bo zdajemy sobie sprawę, że każdy nabór wniosków o dofinansowanie to impuls do rozwoju województwa – dodał.

Czop podkreślił, że w ramach projektów, które zostały dofinansowane zmienia się podkarpacki rynek pracy. - Zależy nam, żeby pieniądze unijne były inwestowane w taki sposób, aby przynosiły długofalowe i widoczne korzyści dla regionu – powiedział.

abo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Program Polska Wschodnia: rozdysponowano 70 proc. budżetu

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 13:34
Na koniec 2017 roku rozdysponowano 70 proc. budżetu Programu Polska Wschodnia - powiedział we wtorek dziennikarzom wiceminister rozwoju Adam Hamryszczak. Dodał, że do tej pory podpisano 564 umowy o dofinansowanie ze środków programu, o łącznej wartości 8,09 mld zł.
rozwiń zwiń