X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Joachim Brudziński

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2007 08:30
Sekretarz generalny PiS o PO i PSL
Audio

Sekretarz generalny Prawa i Sprawiedliwości uznał za kuriozalne wczorajsze przeprosiny, które Donald Tusk skierował pod adresem prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Joachim Brudziński, który był gościem "Salonu Politycznego Trójki", powiedział, że przeprosiny po tak długim czasie, wymęczone i przekazane w tak niechętnej formie, nie mają żadnego znaczenia.

Polityk PiS zaznaczył, że znacznie chętniej usłyszałby od lidera PO garść konkretów w sprawie powstającego nowego rządu, planowanej polityki i obsady stanowisk.

Joachim Brudziński powiedział, że dwa lata temu Platforma zarzucała jego partii polityczny handel stanowiskami ministerialnymi i wzywała do prowadzenia negocjacji rządowych w świetle kamer. Jego zdaniem, dokładnie to samo dzieje się obecnie w wykonaniu partii, która wygrała wybory.

Gość Trójki wyraził opinię, że politycy z PSL wprost palą się do objęcia lukratywnych stanowisk państwowych i wkrótce będziemy mieli do czynienia z - jak to określił - "skokiem na łupy".

Jako przykład nierzetelnych działań Platformy wymienił sprawę zmiany lokalizacji Stadionu Narodowego na obrzeżach Warszawy i przeznaczenia drogich terenów w centrum pod budownictwo mieszkaniowe. Gość "Salonu Politycznego Trójki" dodał, że takie developerskie działania to jedyny pomysł Platformy Obywatelskiej na cud gospodarczy w Polsce.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak