X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Uczniowie z kolejnych województw rozpoczynają ferie

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 01:05
Uczniowie z województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego rozpoczynają ferie. Od tygodnia zimową przerwę w nauce ma ponad 1 mln 400 tys. uczniów z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. W całym kraju w podczas wszystkich tur ferii będzie odpoczywało ponad 4 mln 600 tysięcy uczniów. 
Audio
  • Uczniowie z województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego rozpoczynają ferie. Relacja Katarzyny Ingram (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Romrodphoto/shutterstock.com

Zimowy odpoczynek od nauki rozpoczyna 308 tysięcy uczniów z ponad 1 600 szkół z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. 
Rzecznika Ministerstwa Edukacji Narodowej Anna Ostrowska mówi, że rodzice mogą sprawdzić, czy ich dziecko podczas wyjazdu na zimowisko ma zapewnione bezpieczeństwo w elektronicznej bazie wypoczynku na stronie wypoczynek.men.gov.pl. - To informacje, które można pozyskać na temat organizatora danego wypoczynku, wydanych zaświadczeń, liczby uczestników oraz terminu i lokalizacji wypoczynku - mówi Anna Ostrowska. 

- -

Uczniowie, który zaczęli ferie jako pierwsi, mają jeszcze tydzień na odpoczynek. W następny poniedziałek przerwę w nauce rozpoczną uczniowie z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

jp

Czytaj także

W szkołach rozpoczynają się ferie zimowe. Służby apelują o bezpieczeństwo

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 07:25
W pięciu województwach w sobotę zaczynają się ferie zimowe. W pozostałych rozpoczną się one za tydzień, dwa tygodnie lub za cztery. Dwutygodniowa przerwa w zajęciach, zależnie od województwa, nastąpi między 12 stycznia a 24 lutego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ferie w Polsce czy za granicą? Sprawdź aktualne ceny

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2019 14:36
Decydujesz się na wyjazd w góry w ostatniej chwili? Wiemy, gdzie jeszcze znajdziesz wolne miejsca noclegowe. Sprawdź ile kosztuje wyjazd na narty.
rozwiń zwiń