X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Mieczysław Kasprzak: hejt i jątrzenie udzielają się przestrzeni publicznej

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 17:50
- Jeżeli są jakieś niedociągnięcia, to trzeba szybko podjąć działania. W kontekście zabójstwa Pawła Adamowicza należy wziąć pod uwagę rozwiązania prawne - mówił w Polskim Radiu 24 Mieczysław Kasprzak, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Audio
  • 30.01.19 Poseł PSL: hejt i jątrzenie udzielają się przestrzeni publicznej

Gość PR24 podkreślił, że trzeba na spokojnie wyjaśnić to, co się wydarzyło w Gdańsku. - Nie zapobiegniemy wszystkim sytuacjom. Jak pojawi się jakiś szaleniec, to jesteśmy w stanie zmniejszyć ryzyko jego ataku. Wzajemny hejt i jątrzenie w przestrzeni publicznej udziela się osobom, które nie mają wyobraźni jak polityka wygląda - zauważył Mieczysław Kasprzak.

Poseł PSL wskazał, że nie można przeciwników politycznych traktować jak wrogów. - Ktoś, kto nie ma świadomości i słabą psychikę tak sprawę odbiera. Uznaje, że dana osoba jest przeciwnikiem, z którym należy walczyć. Wtedy wybiera metodę, co może skończyć się tak jak w Gdańsku - zwrócił uwagę gość Polskiego Radia 24.

Audycję prowadził Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/ras

--------------------------------

Data emisji: 30.01.2019

Godzina emisji: 16.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Waldemar Buda: jeżeli są powody do łapania "swoich", to trzeba dać przykład, że nie ma świętych krów

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2019 18:38
– Bartłomiej M., jak każda osoba przebywająca na terenie Polski, podlega prawu obowiązującemu w naszym kraju. Jednak nie przesądzam o winie kogokolwiek z zatrzymanych – powiedział Waldemar Buda, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W poniedziałek CBA zatrzymało 6 osób w związku z nieprawidłowościami w Polskiej Grupie Zbrojeniowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Grabowski: publikacja "GW" jak laurka dla prezesa PiS

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2019 17:08
- Ze stenogramów można odnieść wniosek, że mamy do czynienia z człowiekiem, który jest całkiem nieźle zorientowany biznesowo - mówił w Polskim Radiu Paweł Grabowski. Poseł Kukiz'15 odniósł się w ten sposób do publikacji "Gazety Wyborczej", która ujawniła stenogram rozmowy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z austriackim biznesmenem. Sprawa dotyczy planów budowy w Warszawie dwóch wieżowców przez powiązaną ze środowiskiem PiS spółkę Srebrna. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artykuł "Gazety Wyborczej". Sylwester Tułajew: wielki niewypał. Ewa Lieder: szokujący

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2019 18:47
– Był to jeden wielki kapiszon, a "Gazeta Wyborcza" próbowała podnieść temperaturę po to, by sprzedać wszystkie numery dziennika. Nie ma żadnej afery – ocenił Sylwester Tułajew z Prawa i Sprawiedliwości. – Nie dziwię się, że mówi to poseł partii rządzącej i obniża wartość tej wiadomości – stwierdziła w odpowiedzi Ewa Lieder z Nowoczesnej. 
rozwiń zwiń