X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier spotkał się z dziećmi i młodzieżą, która odwiedziła KPRM w ferie

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2019 13:55
Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w piątek z dziećmi i młodzieżą, którzy w ferie odwiedzili Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Młodzi uczestnicy spotkania zasiedli m.in. w fotelach, w których w czasie posiedzenia rządu zasiadają ministrowie. 
Premier Mateusz Morawiecki spotkał się, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z młodzieżą i dziećmi spędzającymi ferie w Warszawie
Premier Mateusz Morawiecki spotkał się, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z młodzieżą i dziećmi spędzającymi ferie w Warszawie Foto: PAP/Paweł Supernak

Dzieci i młodzież odwiedziły w piątek gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdzie spotkały się z premierem Mateuszem Morawiecki. Zwiedziły m.in. salę im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, w której obraduje Rada Ministrów. 

"Dzieci i młodzież, które w ferie przybyły na spotkanie z premierem @MorawieckiM już są w #KPRM. Swoją wizytę rozpoczęły od zwiedzania gmachu Kancelarii" - napisała na Twitterze Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. 

Uczestnicy spotkania wzięli m.in. udział w obradach Rady Ministrów oraz zagrali z szefem rządu w tenisa stołowego.

koz