X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Piotr Apel: rozmawiamy z liderami większości ugrupowań

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 08:00
- Paweł Kukiz rozmawia z liderami większości ugrupowań. To jest najlepsza droga, by mówić o tym, jak poszczególne siły polityczne chcą widzieć Polskę. My pójdziemy do wyborów tylko i wyłącznie z tymi, którzy będą chcieli, tak jak my, całkowicie zmieniać rzeczywistość - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Apel, poseł ruchu Kukiz’15.
Audio
Piotr Apel
Piotr ApelFoto: PR24/AK

Politycy Kukiz’15 prowadzą rozmowy - na temat ewentualnego wspólnego startu w wyborach parlamentarnych jesienią - z przedstawicielami największych sił politycznych w Polsce.

- Każdy, kto chce coś zmieniać, wolałby jednak być w tym obozie, który zmienia, który ma szanse zmieniać rzeczywistość. Należy postawić pytanie: czy rzeczywiście będziemy mogli wprowadzić nasze postulaty? O tym właśnie mówi Paweł Kukiz – żeby znaleźć takich sojuszników, którzy pomogą mu i będą współuczestniczyć w przeprowadzaniu zmian, które proponujemy – podkreślił Piotr Apel.

Jak zaznaczył, jego ugrupowanie szuka porozumienia z różnymi siłami politycznymi. - Wierzymy, że i w Prawie i Sprawiedliwości, i w Platformie czy PSL-u są osoby, które mają coś ciekawego do zaoferowania. Ale nie możemy pozwolić, żeby Polska była własnością jakiejkolwiek wygrywającej wybory partii. A tak jest to często skonstruowane – powiedział Piotr Apel.

Skomentował także wynik Kukiz’15 w wyborach do Parlamentu Europejskiego. - Zmiana wyniku na jesieni wymaga naszej ciężkiej pracy. Wzmocnimy nasz udział w lokalnych wydarzeniach – zapowiedział gość PR24.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiała Eliza Olczyk.

Polskie Radio 24

--------------------

Data emisji: 12.06.2019

Godzina emisji: 7.09

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Apel (Kukiz'15): rocznica wybuchu II wojny światowej to wygodny spór polityczny

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 15:18
- Jesteśmy zgorszeni, że tak bezsporne sprawy jak zadbanie o Westerplatte, które nie jest zadbane, i zorganizowanie wystawy w ECS jest przedmiotem ostrego sporu, a nie dyskusji - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Apel, poseł Kukiz'15.
rozwiń zwiń