X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Krzysztof Gawkowski: budowanie wspólnoty lewicy powinno być świadectwem dojrzałości

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2019 08:59
-  Chcemy być tę partią polityczną, która zrobi pierwszy krok i spróbuje doprowadzić do wspólnego startu w wyborach parlamentarnych różnych partii i środowisk lewicowych – mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Gawkowski z partii Wiosna.
Audio
  • 13.06.19 Krzysztof Gawkowski: SLD jest bardzo bliskie mojemu sercu
Krzysztof Gawkowski
Krzysztof Gawkowski Foto: PR24 / Adam Koniecki

Krzysztof Gawkowski komentował trwające konsultacje, mające doprowadzić do powstania koalicji ugrupowań lewicowych i wspólnego startu w jesiennych wyborach parlamentarnych. - Odbyły się już spotkania wstępne z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, Partią Razem, Unią Pracy, zaplanowane są m.in. z Partią Zielonych, Komitetem Obrony Demokracji. Nasza otwartość polega na tym, że nie mamy żadnych warunków wstępnych jako Wiosna – przypominał.

Gość odniósł się do wypowiedzi przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej po spotkaniu z Robertem Biedroniem. - Mam wrażenie, że Włodzimierz Czarzasty nie mówi w imieniu całego SLD. Dzwonią do mnie członkowie tej partii z całej Polski i bardzo się cieszą z tego, że Robert Biedroń wyraził chęć współpracy w wyborach parlamentarnych. Włodzimierz Czarzasty mówi, że współpraca jest możliwa, woli jednak zbierać te srebrniki, które rozsypane zostały przez Grzegorza Schetynę. Nie rozumiem tej niechęci, tym bardziej, że SLD jest bardzo bliskie mojemu sercu – zaznaczył Krzysztof Gawkowski.

- Budowanie wspólnoty lewicy powinno być świadectwem dojrzałości polityka, który mówi, że jest ojcem starszej części polskiej lewicy. Włodzimierz Czarzasty jest znanym kpiarzem, jednak w polityce kpiarze źle kończą, więc życzę mu, aby szedł z taką linią, jaką wytycza mu partia, która mam wrażenie, jest za tym aby budować koalicję lewicową, a nie wyłącznie myśleć o Platformie Obywatelskiej – podkreślił.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Stanisław Janecki.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 13.06.2019

Godzina emisji: 07:06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Włodzimierz Czarzasty: gdybym zbudował blok lewicowy, nie byłoby nas w Koalicji Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 16:12
- Sojusz Lewicy Demokratycznej w każdych wyborach dostaje w granicach 1,2 mln głosów. Nie baliśmy się wejść w Koalicję Obywatelską, ponieważ nie baliśmy się, że utracimy tożsamość - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Debata poranka". Robert Biedroń przyjmie mandat europosła

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 09:46
Robert Biedroń jednak przyjmie mandat europosła, mimo wcześniejszych zapowiedzi o rezygnacji i starcie w wyborach do polskiego parlamentu. Na ten temat oraz o szansach partii Wiosna w jesiennych wyborach dyskutowali w Polskim Radiu 24: dr Karolina Zioło-Pużuk z Centrum Daszyńskiego, Mirosław Skowron z "Super Expressu" oraz Jarosław Wydra z Radia Warszawa.
rozwiń zwiń