X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

J. Kaczyński rusza w kraj. Prezes PiS odwiedzi dwa duże miasta

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 06:37
W środę odbędą się dwie konwencje wyborcze Prawa i Sprawiedliwości. Prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedzi województwa warmińsko-mazurskie. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Olsztynie, drugie – w Elblągu.
Jarosław Kaczyński
Jarosław KaczyńskiFoto: facebook.com/@pisorgpl

kaczyński free 1200.jpg
Prezes PiS kontynuuje objazd po kraju. Weźmie udział w pięciu konwencjach

Spotkanie w Siedlcach odbędzie się o 16.00 w Centrum Kultury i Sztuki, zaś w Białymstoku o 19.30 w Wyższej Szkole Ekonomicznej. Z kolei w czwartek Prawo i Sprawiedliwość ruszy na konwencję do Siedlec (o 16.00 w Centrum Kultury i Sztuki) oraz do Białegostoku (o 19.30 w Wyższej Szkole Ekonomicznej). W sobotę w Lublinie odbędzie się konwencja programowa. Na niej mają zostać zaprezentowane nowe propozycje PiS. 

Partia rządząca zaprezentowała ostatnio nowy spot wyborczy. – Choć to dopiero połowa drogi, to dużo udało się już zmienić. Każdy z nas ma wiele powodów do głosowania, ale to będzie nasza wspólne decyzja. Wybierz dobry czas dla Polski, głosuj na Prawo i Sprawiedliwość – przekonują politycy.

"Zmieniamy Polskę na lepsze"

Spot nosi tytuł "Dobry czas dla Polski". – Od czterech lat wspólnie zmieniamy Polskę na lepsze. Mamy jeden z najwyższych wzrostów gospodarczych w Europie, przy najniższym bezrobociu od 26 lat – mówi lektor. Wymienia dokonania rządu, m.in. walkę z mafiami VAT-owskimi, obniżenie wieku emerytalnego i podatków, programy społeczne takie jak "Rodzina 500+" oraz walkę z suszą. 

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Kaczyński: mówimy "nie" euro, mówimy "nie" europejskim cenom

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 12:10
Jarosław Kaczyński przekonywał w sobotę w Lublinie, że euro służy tylko tym krajom, które są silne gospodarczo - takim jak Niemcy czy Holandia. Ale już np. Francja na walucie euro traci. - Mówimy "nie" euro, mówimy "nie" europejskim cenom - powiedział  prezes PiS. - Niezależnie od tego, jaki będzie mechanizm przyjęcia euro, w ten czy inny sposób na tym stracimy - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

A. Macierewicz: nie pozwolimy na zniszczenie rodziny

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2019 20:14
– Rządy Prawa i Sprawiedliwości gwarantują bezpieczeństwo rodziny. (...) Nie będziemy się mogli rozwijać jeżeli codziennie będziemy atakowani przez media, przez formację, która podważa samą istotę bezpieczeństwa rodziny – powiedział wiceprezes PiS Antoni Macierewicz podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Piotrkowie Trybunalskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PiS kontynuuje objazd po kraju. Weźmie udział w pięciu konwencjach

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 08:05
W tym tygodniu prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedzi województwa warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie oraz lubelskie. Łącznie będzie uczestniczył w pięciu konwencjach – czterech okręgowych i programowej. 
rozwiń zwiń