X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

M. Błaszczak: ZUS nie wzrośnie, wręcz przeciwnie - spadnie w przypadku drobnych przedsiębiorców

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 12:53
- ZUS nie wzrośnie, wręcz przeciwnie spadnie w przypadku drobnych przedsiębiorców, którzy będą mogli płacić ZUS nie od przychodu, tylko od dochodu - zadeklarował minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. 
Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak
Minister obrony narodowej Mariusz BłaszczakFoto: Unia Europejska, 2019

pap mateusz morawiecki frampol 1200.jpg
Premier w Biłgoraju: PiS chce dalej zmieniać Polskę dla ludzi

Minister obrony narodowej, pytany na antenie RMF FM, czy ZUS wzrośnie, odpowiedział: "oczywiście nie wzrośnie, wręcz przeciwnie - ZUS spadnie w przypadku drobnych przedsiębiorców, którzy będą mogli płacić ZUS nie od przychodu, tylko od dochodu". 

Wyjaśnił, że "to oznacza, że te opłaty, które stanowiły jednak znaczną część zobowiązań finansowych przedsiębiorców, będą po prostu niższe". Szef MON zapewnił, że "ZUS nie wzrośnie, a w przypadku drobnych przedsiębiorców spadnie, a więc to będzie znacząca ulga, znaczące wsparcie dla małych przedsiębiorców". 

Pytany o książkowy program Prawa i Sprawiedliwości, odpowiedział: "przyjęliśmy taką formułę, że pokazujemy części, takie zasadnicze tego programu, na konwencjach. Całość oczywiście też będzie wydana". 

Dopytywany, czemu program PiS nie został wydany w formie książki, szef resortu obrony zapewnił, że "oczywiście, będzie też, stosunkowo już niedługo, całościowy program. (...) W ciągu najbliższych dni".

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezes ZUS: planujemy terminową wypłatę 500+ dla osób niesamodzielnych

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2019 09:30
– Mamy przygotowaną strategię, by nie było opóźnienia w rozpatrywaniu wniosków o 500+ dla osób niesamodzielnych ani w wydawaniu orzeczeń i decyzji – zapewniła prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska. Dodała, że ZUS będzie potrzebował wsparcia dodatkowych lekarzy orzeczników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister infrastruktury: od września wznowimy 1400 linii autobusowych

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019 18:20
– To jest prawie 1400 linii autobusowych, które zostaną objęte tymi umowami. One zostaną przywrócone. Dobry początek zwiastuje, że ten proces będzie się rozwijał – mówił na antenie Trójki minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

M. Morawiecki: potrafimy łamać szklane sufity rozwoju i myśleć o nim odpowiedzialnie

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 09:20
– Mamy dziś najniższe bezrobocie w ostatnim 30-leciu. Potrafimy łamać szklane sufity rozwoju i myśleć o nim odpowiedzialnie. Rozsądna i kompleksowa polityka wzrostu nigdy nie jest dogmatyczna – powiedział Polskiej Agencji Prasowej premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń