X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Piotr Gliński: polski rozwój to przede wszystkim wielkie projekty inwestycyjne

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019 12:22
- Polska musi dbać o przedsiębiorców, a także o byt polskich rodzin. Nieprzypadkowo o gospdarce mówimy także na Śląsku, w rejonie który stanowi trzon polskiej gospodarki - powiedział Piotr Gliński na konwencji wyborczej PiS w Katowicach.
Audio
  • Wicepremier Piotr Gliński na konwencji wyborczej PiS (PR24)
Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński na konwencji wyborczej PiS w Katowicach
Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński na konwencji wyborczej PiS w KatowicachFoto: PAP/Łukasz Gągulski

- Polski rozwój to przede wszystkim wielkie projekty inwestycyjne; polski rozwój to są sposoby wsparcia dla polskiego biznesu, dla polskich przedsiębiorców. Oni muszą mieć także wsparcie ze strony państwa - mówił otwierając katowicką konwencję PiS szef rady programowej tej partii Piotr Gliński.

- Podstawa rozwoju Polski to gospodarka, to rozwój rozumiany jako rozwój dla wszystkich, czyli rozwój zrównoważony. Rozwój rozumiany jako rozwój autonomiczny, czyli rozwój, który przede wszystkim poszukuje własnych źródeł zasilania i wreszcie rozwój, w którym polskie państwo nie jest obojętne, w którym polskie państwo jest aktywne i w sposób inteligentny wspiera wszystkie te siły, które rozwojowi służą - podkreślił wicepremier.

- Polskie państwo nie może być obojętne, jak to znamy z niedawnej przyszłości, polskie państwo musi bronić polskich przedsiębiorców przed nieuczciwą konkurencją, polskie państwo musi dbać także o byt polskich rodzin, o czym mówiliśmy w Łodzi - powiedział.

Premier Mateusz Morawiecki Katowice 1200 PAP.jpg
Premier: państwo musi bronić przedsiębiorców przed nieuczciwą konkurencją

- Polski rozwój to przede wszystkim wielkie projekty inwestycyjne i takie projekty inwestycyjne m.in. także program dla Śląska to jest coś, co w naszym programie także się znajduje - mówił.

- To także sposoby zasilania tego rozwoju, które też są opisane w programie. To są sposoby wsparcia dla polskiego biznesu, dla polskich przedsiębiorców, to wreszcie rozwój to wreszcie nauka, innowacje i nowoczesność. To jest to wszystko bez którego ten polski model państwa dobrobytu nie będzie mógł zostać zrealizowany - dodał Piotr Gliński.

PAP/pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Gliński: nasze propozycje są nakierowane na dobrobyt polskich rodzin

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 11:57
- Mamy wiele propozycji dla polskich rodzin, dajemy im szansę życia w godności. Rodzina jest ważna, bo to ona jest nośnikiem zmian. Nasze propozycje nakierowane są na dobrobyt polskich rodzin - mówił wicepremier Piotr Gliński podczas konwencji tematycznej Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

B. Szydło: państwo ma dawać szanse tym, którzy są w najtrudniejszej sytuacji

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019 13:04
- Fenomenem polskiego rozwoju jest to, że programy społeczne stały się motorem napędowym polskiej gospodarki. Udało nam się coś niesamowitego - powiedziała była premier Beata Szydło na konwencji PiS w Katowicach. 
rozwiń zwiń