X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Włodzimierz Czarzasty: współrządzenie SLD z PiS jest niemożliwe

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 18:48
– Za cztery lata lewica będzie co najmniej współrządziła, a może nawet rządziła - powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. - Dziś powróciliśmy do Sejmu i jestem z tego zadowolony. Cztery lata temu to obiecałem - dodał.
Audio
  • 16.10.19 Włodzimierz Czarzasty: za cztery lata lewica będzie rządziła lub współrządziła.

49 mandatów poselskich. To wynik Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej (SLD, Wiosna i Lewica Razem) w wyborach parlamentarnych. Z rezultatu zadowolony jest przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty, który podkreślił, że jest to zasługa współpracy i znalezienia wspólnej drogi przez trzy ugrupowania lewicowe potrafiące zjednoczyć się dla wspólnego celu.

Paulina Piechna- Więckiewicz 1200.jpg
Paulina Piechna-Więckiewicz: nasz wynik to początek marszu Lewicy

- Z trzech struktur partyjnych udało się stworzyć jedną silną strukturę, która zrobiła bardzo dobry wynik. Dziękuję również obywatelkom i obywatelom naszego kraju, którzy oddali na nas swój głos. Powróciliśmy do Sejmu i jestem z tego zadowolony. Cztery lata temu właśnie to obiecałem. Do tego mamy również dwóch senatorów, a to przy obecnej sytuacji w izbie wyższej może być znaczące - zaznaczył Włodzimierz Czarzasty.

Brak umiejętności przywódczych Grzegorza Schetyny

Gość Polskiego Radia 24 ocenił, że gdyby do wyborów parlamentarnych przetrwała Koalicja Europejska (tworzona przez PO, SLD, Zielonych, PSL i Nowoczesną – przyp. red.), która startowała w eurowyborach, to prawdopodobnie Prawo i Sprawiedliwość nie wygrałoby 13 października.

- Bardzo możliwe, że gdyby nadal trwała Koalicja Europejska, to wygralibyśmy z PiS. Niewątpliwie Grzegorz Schetyna nie miał jednak umiejętności przywódczych utrzymania tego sojuszu - wskazał lider SLD.

lewica 1200 pap.jpg
Lewica wraca do Sejmu. "Będziemy odważną opozycją"

Rządy lewicy?

"Lewica za cztery lata będzie rządziła lub współrządziła. PiS nie wygra następnych wyborów" – przewidywał Włodzimierz Czarzasty. – Mogę też zapewnić, że lewica z PiS nigdy nie będzie współrządziła – dodał.

Z Włodzimierzem Czarzastym rozmawiał Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/db

-------------------------------------

Data emisji: 16.10.2019

Godzina emisji: 17.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dariusz Joński: opozycja musi się zjednoczyć w kwestii kandydata na prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 14:12
- Metoda liczenia głosów premiuje duże bloki. Lepiej byłoby, gdyby był jeden blok opozycyjny, zdobylibyśmy więcej mandatów. Ale bylibyśmy bardziej wystawieni na ataki - stwierdził Dariusz Joński w Polskim Radiu 24.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Kulasek: w każdym zdrowym organizmie oprócz prawej nogi musi być lewa

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 15:54
- Wynik, jaki osiągnęła Lewica jest dla nas satysfakcjonujący. Naszą ambicją był powrót do Parlamentu, a społeczeństwo również zauważyło, że w zdrowym organizmie musi być prawa i lewa noga - powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Kulasek z Lewicy.
rozwiń zwiń