X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Premier poprowadził zdalną lekcję historii. "Dziękuję za świetne przygotowanie"

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2020 07:10
"Miałem zaszczyt wziąć udział w zdalnej lekcji młodzieży z siódmej klasy szkoły podstawowej im. Orła Białego w Giedlarowej. Tematem były sukcesy gospodarcze i kulturalne II RP" - poinformował premier na Facebooku. Szef rządu podziękował również uczniom za "świetne przygotowanie do zajęć".
Premier podczas lekcji zwrócił się do uczniów ze specjalnym apelem. - Przekażcie wszystkim swoim kolegom i koleżankom, żeby czytali książki. Trzeba czytać jak najwięcej - powiedział
Premier podczas lekcji zwrócił się do uczniów ze specjalnym apelem. - Przekażcie wszystkim swoim kolegom i koleżankom, żeby czytali książki. Trzeba czytać jak najwięcej - powiedziałFoto: facebook.com/@MorawieckiPL
szkoła online 1200 shutter.jpg
Platforma do nauki, ulgi w VAT, szkolenia. MEN podsumowuje działania w czasie pandemii

"Oczywiście nie mogło się w tym przypadku obejść bez moich ulubionych przykładów Gdyni i Centralnego Okręgu Przemysłowego, a ja starałem się w prosty sposób wytłumaczyć, na czym polegała waga tych projektów dla państwa i dla obywateli" - napisał szef rządu na Facebooku.

edukacja homeoffice kwarantanna rodzina shutt-1200.jpg
Szkoły zamknięte do 24 maja. Ministerstwo podało termin podjęcia decyzji ws. zasiłków opiekuńczych

"Nigdy nie ukrywałem, że budowa Gdyni czy COP bardzo mnie inspirują i myślę, że będą nadal inspirowały do działania kolejne pokolenia Polaków" - dodał.

"Żeby nie było bezrobocia"

Szef rządu wyjaśnił, że Polska po odzyskaniu niepodległości nie miała własnego przemysłu - hut, zakładów zbrojeniowych. Centralny Okręg przemysłowy miał zapewnić krajowi samowystarczalność, a ludności zatrudnienie. - To jest jedno z głównych zadań każdego porządnego rządu: żeby nie było bezrobocia - podkreślił.

"Dziękuję Uczniom z Giedlarowej za świetne przygotowanie i wyjątkową dyscyplinę na lekcji z moim udziałem" - napisał premier.

facebook.com/pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier o pozostawianiu dzieci w szkołach: szczegóły pod koniec kwietnia

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2020 11:50
- W drugim bądź trzecim etapie uwalniania gospodarki uruchomiony zostanie mechanizm umożliwiający pozostawianie dzieci małych oraz do 10-12 lat w szkołach bądź przedszkolach pod opieką - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. - Szczegóły przedstawimy przed końcem kwietnia - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Historia Polski to również losy naszych rodzin". Premier o akcji #MojaPamiątka

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2020 11:11
"Historia Polski to nie tylko stosy zapisanych książek z datami, perypetie minionych władców czy dawno zakończone bitwy. To również losy naszych rodzin" - napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zarządzanie krajem w dobie pandemii. Ponad połowa Polaków dobrze ocenia premiera

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2020 12:33
Działania premiera Mateusza Morawieckiego pozytywnie ocenia 51 proc. ankietowanych - wynika z sondażu pracowni Estymator dla portalu DoRzeczy.pl. Negatywny stosunek do działań rządu deklaruje natomiast 41 proc. Polaków.
rozwiń zwiń