X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zarejestrowałeś się do szczepienia? Wyjaśniamy, jak wygląda dalsza procedura

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021 17:01
- Po zarejestrowaniu się na szczepienie - przez infolinię, internet lub w punkcie szczepień - należy wybrać miejsce szczepienia i wolny termin; nie musi to być miejsce zameldowania; dzień przed terminem szczepienia osoba zarejestrowana otrzyma SMS przypominający - powiedział w środę Michał Dworczyk.
Szczepienia w Polsce
Szczepienia w PolsceFoto: PAP/Tytus Żmijewski

TT dworczyk 1200.png
Kalendarz szczepień kolejnych grup przeciwko COVID-19. Poznaliśmy szczegóły

Wszystkie informacje dot. szczepień przeciwko COVID-19 znajdziesz także na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

15 stycznia zostanie uruchomiona rejestracja szczepień dla osób powyżej 80 lat, a także formularz zgłaszania się do szczepienia dla wszystkich chętnych osób powyżej 18. roku życia. 22 stycznia otwarta zostanie natomiast rejestracja na szczepienia dla osób powyżej 70. roku życia.

Zaznaczył, że rejestracja do szczepienia będzie możliwa poprzez trzy kanały: infolinię 989, internet oraz w punkcie szczepień.

Miejsce i termin szczepienia

Punkt drugi procedury, po zarejestrowaniu się to wybór miejsca i terminu szczepienia. Nie trzeba szczepić się w miejscowości, gdzie jesteśmy zameldowani. - W rejestracji możemy wybrać dowolny punkt w Polsce, w którym jest nam wygodnie zaszczepić się (...). Wybieramy dowolny punkt i wolny termin - powiedział Dworczyk.

Dzień przed ustalonym terminem szczepienia - dodał - osoba zarejestrowana otrzyma SMS z potwierdzeniem umówionej wizyty. Taki SMS z przypomnieniem przyjdzie także przed drugim terminem szczepienia - zaznaczył.

Szef KPRM podkreślił, że nie jest ważne, kiedy osoby powyżej 70. roku życia zarejestrują się do szczepienia. - Dla wszystkich seniorów 70 plus szczepienia zaczynają się od 25 stycznia - powiedział szef KPRM.

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Fundusz Kompensacyjny dot. niepożądanych skutków szczepień. Sprawdź, ile wyniesie i komu przysługuje

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 16:23
- Do odszkodowania będą kwalifikowane osoby, które będą hospitalizowane przez przynajmniej 14 dni lub doznają szoku anafilaktycznego; będzie im przysługiwać od 10 do 100 tys. zł - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski, odnosząc się do świadczeń z Funduszu Kompensacyjnego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dr Michał Sutkowski: do wakacji możemy zaszczepić nawet 30 proc. populacji

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021 09:21
- Wydaje się, że jeśli tempo (szczepień) będzie w okolicach 2 mln w drugim kwartale, a jest szansa, że szczepionek będzie więcej w Polsce, to przy tym tempie osiągnęlibyśmy niezły - jeszcze nie zadowalający, ale niezły - poziom w granicach 30 proc. populacji zaszczepionej. To razem powoduje, że do wakacji byłoby już zdecydowanie lepiej - mówił w Programie 1 Polskiego Radia dr Michał Sutkowski, prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych.
rozwiń zwiń