more_horiz
Wiadomości

Jarosław Kaczyński z nagrodą Człowieka Roku Klubów "GP". "Jestem wdzięczny i zaszczycony"

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2021 20:35
- Jestem głęboko wdzięczny, zaszczycony i uważam tę chwilę za bardzo piękną w moim życiu. W życiu, w którym zdarzyły się tragedie, ale w którym przyszły także i sukcesy, które, mam nadzieję, będą kontynuowane - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas obierania nagrody Człowieka Roku Klubów "Gazety Polskiej". 
Jarosław Kaczyński podczas gali wręczenia nagrody Klubów Gazety Polskiej
Jarosław Kaczyński podczas gali wręczenia nagrody Klubów "Gazety Polskiej" Foto: YouTube / Gazeta Polska VD

Jarosław Kaczyński uhonorowany nagrodą Człowieka Roku Klubów "Gazety Polskiej". Wśród osób wyróżnionych podczas specjalnej gali jest też sędzia Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego.


Posłuchaj
00:13 Kaczyński.mp3 Jarosław Kaczyński uhonorowany nagrodą Człowieka Roku Klubów "Gazety Polskiej" (IAR)

 

Główną nagrodę Człowieka Roku "Gazety Polskiej" przyznano żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej.

pap_20210116_1NW (1).jpg
"Zawsze na pierwszej linii walki o Polskę". Jarosław Kaczyński Człowiekiem Roku 2020 Klubów "Gazety Polskiej"

Prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński, odbierając nagrodę przyznawaną w wyniku głosowania członków Klubów "Gazety Polskiej", dziękował i podkreślił, że jest ona przyznawana przez środowiska patriotyczne.

"Jest naprawdę wielkim zaszczytem"

- Nagroda, którą państwo przyznali w tym roku mnie właśnie, jest naprawdę wielkim zaszczytem, za który dziękuję. Jest wielkim zaszczytem dlatego, że właśnie to środowisko, te szturmowe bataliony, pułki Polski patriotycznej, niepodległej, tę nagrodę przyznają. Jestem głęboko wdzięczny, zaszczycony i uważam tę chwilę za bardzo piękną w moim życiu. W życiu, w którym zdarzyły się tragedie, ale w którym przyszły także i sukcesy, które - mam nadzieję - będą kontynuowane - mówił Jarosław Kaczyński.

- I nie chodzi tutaj już o mnie, tylko o tych, którzy zastąpią mnie w tej walce, która ciągle musi trwać, jeśli chcemy uzyskać to, co powinno być celem każdego polskiego patrioty. Silne, jak to mówił mój świętej pamięci brat, poważne polskie państwo - dodał.


Posłuchaj
00:30 Kaczyński2.mp3 Jarosław Kaczyński o znaczeniu patriotyzmu (IAR)

 

Jarosław Kaczyński zaznaczył, że patriotyzm przejawia się w codziennym działaniu. Podkreślił, że wezwanie do patriotyzmu jest wezwaniem do tego, by pamiętać o służbie własnemu narodowi i dla tego narodu coś uczynić.

Nagrodę miesięcznika "Niezależna Gazeta Polska - Nowe Państwo" imienia Grzegorza I Wielkiego odebrała sędzia Julia Przyłębska. Prezes Trybunału Konstytucyjnego powiedziała, że jej rodzina spotkała się z wieloma nieprzyjemnymi reakcjami ze strony krytyków pełnionej przez nią funkcji. - Dzielnie znoszą brzemię nazwiska, które przez funkcję ich babci stało się przedmiotem różnych bardzo nieprzyjemnych, agresywnych wypowiedzi - mówiła Julia Przyłębska.


Posłuchaj
00:32 Przyłębska.mp3 Julia Przyłębska o Nagrodzie im. Grzegorza I Wielkiego (IAR)

 

Główną nagrodę Człowieka Roku "Gazety Polskiej" otrzymali żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej w uznaniu ich męstwa i poświęcenia.


Posłuchaj
00:28 WOT.mp3 Główną nagrodę Człowieka Roku "Gazety Polskiej" otrzymali żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej (IAR)

 

Ze względu na obostrzenia epidemiczne tegoroczna gala Człowieka Roku Klubów "Gazety Polskiej" odbyła się w trybie zdalnym, a nagrody wręczono laureatom podczas indywidualnych spotkań.

bartos

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem