X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Polska prezydencja pod znakiem pandemii. Ministrowie finansów V4 o podatkach i gospodarczej odbudowie

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2021 16:23
Minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński podkreślił, że roczne przewodnictwo Polski w Grupie Wyszehradzkiej przypadło na trudny czas walki z pandemią COVID-19. Szef resortu finansów spotkał się w Warszawie ze swoimi odpowiednikami z Czech, Słowacji i Węgier.
Ministrowie finansów państw V4
Ministrowie finansów państw V4Foto: Ministerstwo Finansów/Twitter

Podsumowując roczne prace Tadeusz Kościński powiedział, że Polska przejęła przewodnictwo w Grupie Wyszehradzkiej w bardzo trudnym czasie, kiedy gospodarka odczuwała skutki pandemii.

Powiedział, że podczas spotkań z partnerami w ramach V4 rozmawiał o tym, jak odbudować gospodarkę z kryzysu i jakie wnioski można z tej sytuacji wyciągnąć na przyszłość.

1200_Morawiecki_Forum.png
"Wspólnie stanowimy realną siłę na gospodarczej mapie świata". Premier o Grupie Wyszehradzkiej

Czytaj również:

Dyskusja o podatkach

Szef resortu finansów dodał, że uczestnicy spotkań rozmawiali też o solidarności podatkowej, walce z rajami podatkowymi oraz o podatku cyfrowym.

1 lipca roczne przewodnictwo w Grupie Wyszehradzkiej przejmą Węgry.

Posłuchaj
00:15 Tadeusz Kościński - rozmowa dotyczyła m.in. walki ze skutkami pandemii (IAR).mp3 Tadeusz Kościński: rozmowa dotyczyła m.in. walki ze skutkami pandemii (IAR)

ms

Czytaj także

Ministrowie obrony państw V4 o bezpieczeństwie w regionie

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2021 17:26
Szef MON Mariusz Błaszczak powiedział, że współpraca militarna w ramach Grupy Wyszehradzkiej ma przede wszystkim podnieść poziom bezpieczeństwa w naszej części Europy
rozwiń zwiń