X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Premier mówił o tym dość jasno". Fogiel rozwiewa wątpliwości ws. rekonstrukcji rządu

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2021 10:10
Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel został zapytany w Programie 1 Polskiego Radia, czy jest planowana rekonstrukcja rządu. Jak odpowiedział, premier Mateusz Morawiecki "mówił o tym dość jasno" podczas niedawnego wywiadu w RMF FM, "że żadnej zasadniczej rekonstrukcji rządu nie planuje".
Posiedzenie rządu Mateusza Morawieckiego
Posiedzenie rządu Mateusza MorawieckiegoFoto: Adam Guz/KPRM

Odnosząc się do przyszłości ministra klimatu i środowiska Michała Kurtyki, premier powiedział już także, że nie jest tajemnicą, iż polityk ten "rozważa swoją przyszłość zawodową, rozważa rozmaite plany, jeszcze decyzji nie podjął" - przypomniał wicerzecznik PiS.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
fogiel radoslaw_8805 1200.jpg
"Przedmiot sporu może w ogóle zniknąć". Fogiel komentuje spór z KE o sądy

Pytany o zmiany dotyczące innych ministerstw Radosław Fogiel powiedział: "pewnie jakieś niewielkie związane również z odejściem naszych byłych koalicjantów". Według niego jest obecnie "pewna przestrzeń do zmian, czy do uzupełnień" i "pewnie w dłuższej perspektywie" do takich zmian dojdzie.

Czytaj także:

- To będą kwestie nakierowane wyłącznie na to, żeby rząd pracował sprawnie, żeby ewentualnie tam, gdzie nie ma kogoś obsadzonego, żeby to stanowisko się pojawiło - podkreślił Radosław Fogiel. 

ms

Czytaj także

Rekonstrukcja rządu możliwa już na jesieni? Piotr Müller podał termin

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2021 10:58
- Nie wiadomo, czy będzie rekonstrukcja rządu. Jeżeli nastąpią zmiany, to zapewne na przełomie września i października, czyli po tym, jak Sejm uchwali pierwsze ustawy związane z Polskim Ładem - powiedział w poniedziałek rzecznik rządu Piotr Müller.
rozwiń zwiń