X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ryszard Terlecki: rekonstrukcja rządu zakończy się do połowy października

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2021 08:19
- Trwa namysł nad tym, jakie zmiany są niezbędne. Przypomnę, że premier naszego rządu Mateusz Morawiecki powiedział, że nie będzie tu jakichś istotnych przegrupowań. Pewne korekty zawsze się zdarzają, zawsze oceniamy naszych ministrów, naszych wiceministrów i w zależności od tego podejmuje się decyzje - mówił w Polskim Radiu 24 wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

Od pewnego czasu w mediach coraz częściej pojawiają się sygnały o nadchodzącej rekonstrukcji rządu. Ma się ona m.in. wiązać z tym, że Jarosław Gowin i część polityków należących do jego partii opuścili koalicję rządzącą. W audycji "24 Pytania" do sprawy odniósł się Ryszard Terlecki.

posłowie free sejm free tt sejm 1200 .jpg
Rekonstrukcja rządu możliwa już na jesieni? Piotr Müller podał termin

Gość PR24, zapytany o to, kto straci stanowisko, a kto je utrzyma, stwierdził, że tego oczywiście nie może powiedzieć, przede wszystkim dlatego, że nie wszystkie ustalenia jeszcze nastąpiły. Przyznał jednak, że rekonstrukcji faktycznie należy się spodziewać.

Czytaj również:

- Trwa namysł nad tym, jakie zmiany są niezbędne. Przypomnę, że premier naszego rządu Mateusz Morawiecki powiedział, że nie będzie tu jakichś istotnych przegrupowań. Pewne korekty zawsze się zdarzają, zawsze oceniamy naszych ministrów, naszych wiceministrów i w zależności od tego podejmuje się decyzje - mówił Ryszard Terlecki.

- Początek sezonu politycznego, czyli właśnie jesień, wrzesień, początek października, połowa października, to jest taki okres, kiedy się tego rodzaju zmiany często przeprowadza i nie jest wykluczone, że również w naszym rządzie takie zmiany nastąpią - dodał wicemarszałek Sejmu.

Jak dodał, początek sezonu politycznego, kiedy zaczyna się w Sejmie bardziej wytężona praca, to dobry moment na tego rodzaju zmiany. - Przypomnę, że do Sejmu trafią ustawy związane z Polskim Ładem, które umożliwią jego wprowadzenie. Będzie duża mobilizacja, dużo pracy - podkreślił

Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
14:52 PR24_mp3 2021_09_07-07-36-00_Terlecki.mp3 Ryszard Terlecki: jesień to dobry moment na rekonstrukcję rządu ("24 Pytania - Rozmowa Poranka" / PR24)

* * *

Audycja: "24 Pytania - Rozmowa Poranka"
Prowadzi: Dorota Kania
Gość: Ryszard Terlecki (wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS)
Data emisji: 07.09.2021
Godzina emisji: 07.36

IAR/PAP/PR24/jmo

Czytaj także

"Jest stabilna większość parlamentarna". Piotr Müller po głosowaniach w Sejmie

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2021 02:20
- Będziemy kontynuować przez najbliższe dwa lata kolejne projekty ustaw, wdrażać Polski Ład - to jest najważniejszy priorytet - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller po głosowaniach w Sejmie nad odwołaniem wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego i trzech ministrów gabinetu Mateusza Morawieckiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polski Ład da się zrealizować tylko ciężką pracą". List prezesa PiS do klubów "Gazety Polskiej"

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2021 21:15
Wicepremier, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podkreślił w liście do uczestników Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej", że Polska stoi obecnie przed ogromną szansą. Jak ocenił, "cele Polskiego Ładu da się zrealizować tylko wtedy, gdy będziemy - mam tu na myśli PiS - bardzo ciężko pracować i nie będziemy popełniać określonych błędów". 
rozwiń zwiń