more_horiz
Wiadomości

Usiłował zabić córki i żonę? Sąd zdecydował o areszcie dla mężczyzny spod Ciechanowa

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2021 14:44
Jest decyzja sądu o areszcie dla mężczyzny podejrzanego o trzykrotne usiłowanie zabójstwa swoich dwóch córek i żony pod Ciechanowem. 40-letni Krzysztof K. najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami - poinformowała wiceprezes Sądu Rejonowego w Ciechanowie Angelika Jędrzejczak.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: siekierski.photo/Shutterstock

Posłuchaj
00:18 11383235_1.mp3 Wiceprezes sądu rejonowego w Ciechanowie Angelika Jędrzejczak: sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania (IAR)

Wiceprezes powiedziała, że wobec mężczyzny podejrzanego o dokonanie trzech przestępstw na szkodę osób najbliższych II Wydział Karny tamtejszego sądu zastosował na wniosek prokuratora rejonowego w Ciechanowie środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego trzymiesięcznego aresztowania.

policja kobieta morderstwo 1200 (1).jpg
39-latka z zrzutem morderstwa męża. Za ten czyn grozi jej dożywocie

Do rodzinnej awantury doszło w środę rano w Targoniach pod Ciechanowem. Krzysztof K. miał rzucić się z nożem na córki i żonę. Dziewczynki w stanie ciężkim trafiły do szpitala. Po operacji ich stan się ustabilizował. Matka nie odniosła większych obrażeń i nie musiała być hospitalizowana, ale została w szpitalu ze względu na dzieci.

Czytaj także:

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet dożywocie.

bf

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem