more_horiz
Wiadomości

"Nie mogło mnie dzisiaj przy Niej zabraknąć". Premier z okazji urodzin mamy

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2022 15:38
Mama premiera Mateusza Morawieckiego obchodzi w niedzielę 92. urodziny. "Najbardziej kochana na świecie, nie mógłbym sobie nawet wyobrazić lepszej Mamy" - napisał szef rządu.
Mama premiera kończy dziś 92 lata
Mama premiera kończy dziś 92 lataFoto: FB/@MorawieckiPL

"Dzień Matki za kilka dni, ale jak co roku, zaczynam go świętować nieco wcześniej, bo moja Mama, Jadwiga, obchodzi dzisiaj swoje 92. urodziny. Nie mogło mnie dzisiaj przy Niej zabraknąć" - napisał na Facebooku Mateusz Morawiecki.

Jak podkreślił premier, "najbardziej kochana na świecie, nie mógłbym sobie nawet wyobrazić lepszej Mamy".

"Jestem jej wdzięczny za dar życia"

Mateusz Morawiecki, składając życzenia mamie, dodał, że trudno mu wyrazić w słowach "jak wyjątkową jest osobą, ile ciepła, mądrości i dobra zawsze dawała i daje wielu ludziom wokół siebie".

"Każdego dnia jestem jej wdzięczny za dar życia i wszystko co dla mnie zrobiła. Za to, że z tego ciepła, mądrości i miłości mogę korzystać przez całe życie" - napisał szef rządu we wpisie.

Dzień Matki jest świętem obchodzonym jako wyraz szacunku dla matek. Data obchodów święta jest różna w zależności od kraju. W Polsce obchodzone jest 26 maja. 

Czytaj również:

nt

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem