more_horiz
Wiadomości

Czy poznajesz tego mężczyznę? Policja poszukuje 42-letniego obywatela Czech podejrzanego o zabójstwo

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2023 16:02
Prascy śledczy poszukują 42-letniego Petra Krausa podejrzewanego o zabójstwo kobiety, którego miał dokonać w czeskiej Pradze. Mężczyzna może przebywać w Polsce - poinformował rzecznik Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka. Na stronie KGP policjanci opublikowali zdjęcia poszukiwanego.
Policjanci z czeskiej Pragi szukają 42-letniego Petra Krausa podejrzewanego o zabójstwo kobiety
Policjanci z czeskiej Pragi szukają 42-letniego Petra Krausa podejrzewanego o zabójstwo kobietyFoto: Shutterstock.com/DarSzac; policja.pl

Rzecznik KGP przekazał, że policjanci z czeskiej Pragi szukają 42-letniego Petra Krausa podejrzewanego o zabójstwo kobiety. - Mężczyzna może przebywać w Polsce. Jest uzbrojony i może być niebezpieczny - zaznaczył inspektor.

- Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada jakiekolwiek informacje dotyczące możliwego miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji pod numer telefonu 47 72 51005 lub 112 na terenie kraju - podał rzecznik KGP.

Rysopis poszukiwanego

Dodał, że poszukiwany mężczyzna ma 190 centymetrów wzrostu, jest szczupły i wysportowany. Ma krótkie włosy, które są wygolone po bokach.

Policjanci opublikowali zdjęcia poszukiwanego mężczyzny na stronie internetowej

Czytaj także:

PAP/koz

Zobacz także

Zobacz także