more_horiz
Wiadomości

Wulgaryzmy i wezwanie do przemocy. Szokujące nagranie Seweryna. "Trzeba przyp...lić Kaczyńskim"

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2023 09:25
W sobotę Tomasz Lis udostępnił nagranie, w którym Andrzej Seweryn w serii wulgarnych słów wezwał do rozprawy z przeciwnikami politycznymi. Jeszcze niedawno aktor, który znany jest ze wspierania opozycji, zapraszał do udziału w marszu 4 czerwca.
Andrzej Seweryn w pełnym wulgaryzmów nagraniu wzywa do rozprawy z przeciwnikami politycznymi
Andrzej Seweryn w pełnym wulgaryzmów nagraniu wzywa do rozprawy z przeciwnikami politycznymiFoto: Screen Twitter

Od sobotniego ranka media społecznościowe obiega nagranie, w którym aktor Andrzej Seweryn w pełnym wulgaryzmów wywodzie zwraca się do "drogiego dziecka", udzielając mu porad co należy zrobić z przeciwnikami politycznymi. Sympatyzujący z opozycją aktor wielokrotnie powtórzył, że tym, z którymi nie jest po drodze, jeśli chodzi o poglądy polityczne, należy "przyp***ć". 

"Drogie dziecko, pamiętaj, twoje zadanie jest im przyp***ć. Jesteś młody, na razie nie rozumiesz, co ja do ciebie mówię, ale już szybko zrozumiesz, jak będziesz miał kilkanaście lat albo nawet wcześniej to już zrozumiesz, komu trzeba przyp***ć. I nie zważać na nic - słyszymy w materiale video.

Nagranie w sieci udostępnił m.in. Tomasz Lis, jednak szybko je usunął. Co ciekawe, wcześniej były dziennikarz sam zasłynął promocją równie niewybrednych hasłem wzywając, że "Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora".

Dno kompromitacji przebite

Andrzej Seweryn w swojej wypowiedzi nie ogranicza się do ogólników. W swoim apelu wymienia bowiem dokładnie, komu należy "przyp***ć". - Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier***m trzeba przy***ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego rozumienia, debaty, porozumienia, nie ku**a, faszystom trzeba przyp***ać, a nie dyskutować z nimi, bo oni będą używali ten dialog, żeby ciebie zrobić w dupę po prostu. (…) To są bandyci po prostu. Trzymaj się dziecko i pamiętaj: przyp***ć - dodaje Seweryn.

Jeszcze niedawno aktor, który znany jest ze wspierania opozycji, zapraszał do udziału w marszu 4 czerwca.


Andrzej Seweryn "Jeden z najwspanialszych..."  uważają profile wspierające opozycję Andrzej Seweryn "Jeden z najwspanialszych..." uważają profile wspierające opozycję

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel w swoim wpisie na Twitterze zwrócił uwagę, że to już kolejne obnażenie tego, pod jakimi w rzeczywistości hasłami zamierzają spotykać się uczestnicy zaplanowanego na niedzielę marszu.

Ze względu na nagromadzenia wulgaryzmów nie udostępniamy nagrania Andrzeja Seweryna.

Czytaj także:

tvp.info/łs

Zobacz także

Zobacz także