X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Jerzy Haszczyński: sprawdzamy się przy organizacji tak ważnego wydarzenia

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2019 15:14
Dawno w Polsce nie było tylu gości, zwłaszcza z krajów tak odległych, czyli z szeroko pojętego Bliskiego Wschodu - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl Jerzy Haszczyński, publicysta "Rzeczpospolitej", pytany o ocenę konferencji bliskowschodniej w Warszawie.
Konferencja bliskowschodnia w Warszawie
Konferencja bliskowschodnia w WarszawieFoto: PAP/Paweł Supernak

NASZ WYWIAD
iz12.jpg
Jakie jest strategiczne znaczenie konferencji bliskowschodniej dla Polski?

Dziennikarz ocenił, że to ważna konferencja dla Polski, i jak do tej pory - sprawdza się organizowanie tak ważnego wydarzenia. Z ostateczną oceną, jak zastrzegł, trzeba poczekać do ostatniej chwili.

Jerzy Haszczyński nie jest jednak pewien, czy udało się uzyskać przekaz uspokajający dla Europy Zachodniej, a w szczególności dla krajów, które nie są nastawione antyirańsko.

- Celem konferencji miało być rozpoczęcie zbliżania się do siebie Izraela i innych państw arabskich -  sunnickich, pod wodzą Arabii Saudyjskiej – ostry przekaz może temu szkodzić. Saudyjczycy w takich okolicznościach nie są tak chętni do bezpośrednich spotkań z Netanjahu – choć on sam chciałby do nich doprowadzić - argumentował dziennikarz.  

W konferencji bliskowschodniej biorą udział przedstawiciele 63 państw, głównie ministrów spraw zagranicznych z Europy i Bliskiego Wschodu.

Warszawska konferencja ma zakończyć się przyjęciem wspólnej deklaracji. Ma ona być przedstawiona po południu przez gospodarzy spotkania - ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza i amerykańskiego sekretarza stanu Mike’a Pompeo.

PolskieRadio24.pl/IAR/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak