X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Szef BBN w Kijowie. Tematem zacieśnienie współpracy wojskowej

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2020 18:17
Zacieśnienie polsko-ukraińsko-rumuńskiej współpracy wojskowej było jednym z tematów wizyty szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego w Kijowie. Paweł Soloch spotkał się miedzy innymi z sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy oraz ukraińskim ministrem obrony.
Audio
  • Ukraina: szef BBN o polsko-ukraińsko-rumuńskiej współpracy wojskowej. Relacjonuje Paweł Buszko (IAR)
Paweł Soloch
Paweł SolochFoto: bbbn.gov.pl

ukraina 1200.jpg
Spotkanie szefów sztabów generalnych Polski i Ukrainy. Rozmowy o współpracy wojskowej

Szef BBN wyjaśniał, że o wzmocnieniu współpracy wojskowej trzech państw wcześniej rozmawiał z rumuńskim ministrem, zaś w Kijowie z ukraińskim szefem resortu obrony Andrijem Zahorodniukiem i sekretarzem ukraińskiej rady bezpieczeństwa Ołeksijem Daniłowem. Jak dodaje, Ukraińcy są bardzo pozytywnie nastawieni do inicjatywy w związku z militaryzacją basenu Morza Czarnego i zwiększoną rosyjską obecnością na tym terenie.

Paweł Soloch podkreślił, że do kolejnego spotkania w sprawie zacieśnienia polsko-rumuńsko-ukraińskiej współpracy wojskowej powinno dojść w ciągu najbliższego półrocza. Obecnie podobna trójstronna współpraca istnieje pomiędzy Polską, Ukrainą i Litwą. W jej ramach od 2016 roku działa LITPOLUKRBRIG, czyli licząca 4,5 tysiąca żołnierzy litewsko-polsko-ukraińska brygada wojskowa.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ćwiczenia lotnictwa wojskowego Rosji na południu kraju i na Krymie

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2019 15:21
Ponad sto samolotów i śmigłowców rosyjskiego lotnictwa wojskowego wzięło udział w ćwiczeniach na południu kraju, na czterech poligonach na Kubaniu i anektowanym nielegalnie Krymie. O ćwiczeniach powiadomiły służby prasowe Południowego Okręgu Wojskowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spotkanie szefów sztabów generalnych Polski i Ukrainy. Rozmowy o współpracy wojskowej

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2019 08:20
Zakończyła się dwudniowa wizyta na Ukrainie szefa Sztabu Generalnego Polski generała Rajmunda Andrzejczaka. Spotkał się on z szefem ukraińskiego Sztabu Generalnego Rusłanem Chomczakiem. Omawiano współpracę wojskową między oboma krajami. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Inicjatywa gotowości NATO. Oto deklaracja Polski po szczycie w Londynie

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2019 20:29
- Na szczycie NATO Polska zadeklarowała dwa bataliony sił lądowych, dwie eskadry F-16 i dwa okręty do sił wydzielanych w ramach inicjatywy gotowości. Polska będzie też państwem ramowym jednej z sześciu brygad, w których skład wejdą bataliony - powiedział szef BBN Paweł Soloch.
rozwiń zwiń