Włochy: policja ukarała grzywną kilkadziesiąt osób. Urządzili studencką domówkę
Ponad 30 studentów zgromadziło się na zabronionej podczas pandemii imprezie w prywatnym apartamencie w mieście Ferrara we Włoszech. Każdy uczestnik przyjęcia otrzymał 400 euro kary. Na mocy przepisów pandemicznych w domu można przyjąć maksymalnie dwie osoby, ewentualnie z dziećmi.
2021-02-21, 18:06
Lokalne media w regionie Emilia-Romania podały, że karabinierzy otrzymali w sobotni wieczór liczne sygnały od mieszkańców historycznego centrum Ferrary o tym, że w jednym z apartamentów odbywa się bardzo głośna zabawa. Wysłany tam patrol zobaczył ponad 30 młodych ludzi w jednym mieszkaniu.
Powiązany Artykuł

Włochy: od rozpoczęcia szczepień na COVID-19 odsetek zakażeń wśród medyków spadł o połowę
Byli to studenci uniwersytetu w wieku od 20 do 22 lat; oprócz Włochów, także Hiszpanie, Francuzi i Niemcy. Wszyscy zostali ukarani za złamanie przepisów o walce z pandemią koronawirusa.
Informacje o takich zdarzeniach oraz interwencjach policji i wymierzaniu surowych kar napływają niemal codziennie z różnych miast.
pkr
REKLAMA
REKLAMA