X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zbigniew Rau z wizytą w Kijowie. Tematem eskalacja konfliktu na wschodzie Ukrainy

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2021 04:35
Dziś szef polskiego MSZ Zbigniew Rau uda się z jednodniową wizytą do ukraińskiej stolicy. Spotka się tam m.in. z ukraińskim ministrem spraw zagranicznych Dmytrem Kułebą. Tematem rozmów będzie m.in. eskalacja konfliktu na wschodzie Ukrainy.
Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau
Minister spraw zagranicznych Zbigniew RauFoto: PAP/Radek Pietruszka
1200_wojsko_Rosja_PAP.png
Rosja wzmacnia siły niedaleko Ukrainy. Czy to wstęp do eskalacji konfliktu?

Jak informuje ukraiński resort dyplomacji - ministrowie Zbigniew Rau i Dmytro Kułeba omówią szereg pytań dotyczących strategicznego partnerstwa między oboma krajami. Dotyczyć one mają m.in. współpracy gospodarczej i w dziedzinie bezpieczeństwa.

Posłuchaj
00:42 11005638_1.mp3 Ukraina: szef MSZ z wizytą w Kijowie - relacja Pawła Buszko (IAR)

Czytaj także:

Szczególna uwaga ma być poświęcona ostatnim destabilizującym działaniom Rosji. Chodzi tu, o, jak czytamy: zaostrzenie sytuacji na wschodzie Ukrainy i w tymczasowo okupowanym Krymie, koncentrację rosyjskich wojsk przy granicy z Ukrainą, oraz intensyfikację działań rosyjskiej propagandy.

Ukraińskie władze w ostatnim czasie alarmują, że Rosja eskaluje sytuację na wschodzie i może szykować zbrojne prowokacje.

pb

Czytaj także

Atak prorosyjskich sił w Donbasie. Nie żyje dwóch ukraińskich żołnierzy

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2021 11:08
Minionej doby w Donbasie w wyniku ataków sił prorosyjskich zginęło 2 ukraińskich żołnierzy. Ukraińskie władze alarmują, że Rosja i kierowane przez nią oddziały bojówkarzy eskalują sytuację na wschodzie kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To testowanie wytrzymałości". Największa koncentracja sił rosyjskich przy granicy z Ukrainą od 2015 r.

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 14:55
Koncentracja wojsk rosyjskich przy granicy z Ukrainą jest największa od 2015 roku - ocenia organizacja Conflict Intelligence Team. Jej analitycy twierdzą, że siły te kierowane są na anektowany Krym i w rejon Woroneża, czyli do regionu sąsiadującego z Ukrainą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Napięcie wokół Donbasu. Ekspert: mamy do czynienia z koncentracją rosyjskich sił

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 19:20
Minionej doby w Donbasie poległo 2 ukraińskich żołnierzy. Ukraińskie władze alarmują, że Rosja i wspierani przez nią bojówkarze eskalują sytuację na wschodzie kraju. Czy istnieje realne zagrożenie otwartej wojny? 
rozwiń zwiń