X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Rosja destabilizuje Ukrainę i całą Europę". Zełenski zaprasza europejskich polityków do Donbasu

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2021 13:50
- Rosja nie przestaje destabilizować naszego kraju, a przez niego - całej Europy - oznajmił w piątek prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w wywiadzie dla dziennika "La Repubblica". Zaprosił włoskich polityków do Donbasu, by przekonali się, co się tam dzieje.

kaem donbas wojsko free shut 1200.jpg
"Możliwy rosyjski desant na południu Ukrainy lub atak na wszystkich frontach". Ekspert o eskalacji konfliktu

Ukraiński przywódca oświadczył: "Przy naszej granicy Moskwa skoncentrowała tylu żołnierzy, ilu podczas okrutnych walk w latach 2014-2015".

- Jeśli się poddamy teraz - stracimy wszystko, co pozwala naszemu kontynentowi być przestrzenią pokoju i wolności - dodał. Zełenski zaznaczył, że bardzo liczy na "aktywną rolę Włoch" i zaprosił przedstawicieli włoskich sił politycznych do Donbasu, by "na własne oczy zobaczyli konsekwencje wojny".

Czytaj także:

- Nie możemy się bać, także dlatego, że wszelka próba dalszego rozszerzenia agresji przeciwko Ukrainie byłaby interpretowana jako cios w bezpieczeństwo całej Europy - powiedział prezydent Zełenski.

krym zielone ludziki ilustracyjne pixabay 1200.jpg
"Prowokacje", "granie na nerwach". Rosja ostrzega USA ws. Krymu

Zadeklarował gotowość przystąpienia do szczegółowych negocjacji dyplomatycznych, dodając: "Prosimy Rosję, by zrobiła to samo".

- Musimy absolutnie zapobiec eskalacji militarnej przy wsparciu wszystkich - wskazał szef państwa ukraińskiego.

pg

Czytaj także

"To testowanie wytrzymałości". Największa koncentracja sił rosyjskich przy granicy z Ukrainą od 2015 r.

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 14:55
Koncentracja wojsk rosyjskich przy granicy z Ukrainą jest największa od 2015 roku - ocenia organizacja Conflict Intelligence Team. Jej analitycy twierdzą, że siły te kierowane są na anektowany Krym i w rejon Woroneża, czyli do regionu sąsiadującego z Ukrainą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polska jest oczywistym sojusznikiem dla Ukrainy". Prof. Legutko o zagrożeniu ze strony Rosji

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 15:12
- Zrozumiałe jest, że Ukraińcy szukają gwarancji międzynarodowych i wsparcia dla siebie. Polska jest tu oczywistym sojusznikiem czy nawet - w szerszym sensie - pozwala reprezentować, wyrażać ukraińskie interesy bezpieczeństwa w strukturach międzynarodowych: czy to w Unii, czy w NATO - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Ryszard Legutko, europoseł PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ukraina: Rosjanie przywożą swoich żołnierzy do Donbasu

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2021 16:06
Według ukraińskiej armii - Rosjanie przywożą swoich żołnierzy do Donbasu. Od kilku tygodni Rosja eskaluje napięcie wzdłuż granic z Ukrainą i na terenach okupowanych.
rozwiń zwiń