X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prace serwisowe przy systemach monitoringu ośrodków jądrowych w Iranie. Jest zgoda Teheranu

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2021 14:23
Iran zgodził się, aby inspektorzy przeprowadzili prace serwisowe i wymienili karty pamięci w kamerach monitorujących zakłady nuklearne w tym kraju. Uzgodniono to podczas rozmów, które prowadził w Teheranie dyrektor generalny Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej Rafael Grossi.
Konferencja Miedzynarodowej Agencji Energii Atomowej
Konferencja Międzynarodowej Agencji Energii AtomowejFoto: PAP/EPA/AEOI HANDOUT

Spotkanie miało na celu złagodzenie napięcia między Iranem, a Zachodem. Chodziło o to, aby nie dopuścić do eskalacji i zniweczenia wysiłków, których celem jest ożywienie porozumienia nuklearnego z władzami w Teheranie.

iran 1200 forum.jpg
Iran jest gotowy wrócić do porozumienia nuklearnego? "Negocjacje mogą zostać wznowione we wrześniu"

Czytaj także:

W 2018 roku ówczesny prezydent Donald Trump wycofał Stany Zjednoczone z porozumienia z Iranem i przywrócił sankcje wobec tego kraju. W odpowiedzi władze w Teheranie zaczęły łamać zapisy umowy, między innymi wzbogacając uran do poziomu bliskiego temu, który jest potrzebny do produkcji broni jądrowej.

nj

Zobacz więcej na temat: ŚWIAT Iran Bliski Wschód

Czytaj także

Trudna sytuacja w Afganistanie. Gen. Waldemar Skrzypczak: konsekwencja wcześniejszych błędów USA

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2021 15:55
- Stany Zjednoczone konstruując rząd i armię powinni pójść na kompromis z Talibami i tymi siłami, które rządziły z rękojmi Amerykanów. To, co się stało teraz, jest konsekwencją wcześniej popełnionych błędów, za które dużo zapłacili Amerykanie, a teraz najwięcej płacą Afgańczycy - mówił w Polskim Radiu 24 gen. Waldemar Skrzypczak,  były dowódca Wojsk Lądowych, uczestnik misji w Iraku i Afganistanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent Iranu zapewnia o "przejrzystości" polityki nuklearnej. To odpowiedź na nowy raport MAEA

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2021 17:02
Prezydent Iranu Ebrahim Raisi oświadczył, że jego kraj prezentuje "przejrzystość" w swoich działaniach nuklearnych. To odpowiedź na wtorkowy raport Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA), w którym zarzucono Teheranowi brak wyjaśnień na temat uranu znalezionego w niezadeklarowanych przez stronę irańską miejscach.
rozwiń zwiń