X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Iran oskarża Stany Zjednoczone i Izrael o cyberatak paliwowy

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2021 05:20
Szef obrony cywilnej Iranu Golamreza Dżalali oświadczył, że Izrael i USA prawdopodobnie są sprawcami cyberataku, który sparaliżował funkcjonowanie stacji benzynowych w Iranie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Rainer_81 / shutterstock

Dżalali przyznał, że śledztwo nie zostało w tej sprawie jeszcze zakończone.

- Nadal nie jesteśmy w stanie tego potwierdzić od strony technicznej, ale patrząc na to analitycznie uważam, że atak został przeprowadzony przez reżim syjonistyczny, Amerykanów i ich agentów - powiedział w wywiadzie dla państwowej telewizji Dżalali, odpowiedzialny za bezpieczeństwo cybernetyczne Iranu.

ZOBACZ TAKŻE
cyberataki cyberprzestępczość haker 1200 shutt
Atak hakerów w USA. "New York Times": to kampania cyberszpiegowska Rosji

Czytaj także:

We wtorek wszystkie irańskie stacje benzynowe padły ofiarą ataków hakerskich, co całkowicie sparaliżowało ich funkcjonowanie. Prezydent Ebrahim Raisi oświadczył w środę, że hakerzy mieli na celu wywołanie "nieporządku i zakłóceń" w państwie przed drugą rocznicą brutalnego stłumienia ogólnokrajowych protestów, dotyczących cen benzyny.

Jako pierwsza określiła incydent jako "cyberatak" agencja prasowa ISNA . Według niej osoby chcące kupić benzynę za pomocą specjalnej karty nie mogły dokonać transakcji i otrzymywały wiadomość o treści "cyberatak 64411". 

ms

Czytaj także

Iran nie dopuszcza międzynarodowych ekspertów do jednego z ośrodków nuklearnych. MAEA: to złamanie umowy

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2021 21:00
Władze Iranu nie pozwalają na konserwację kamer monitorujących w jednym z zakładów, w którym wytwarzane są części do wirówek wzbogacających uran, chociaż wcześniej się na to zgodził - ogłosiła Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA).
rozwiń zwiń