X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Od kultury nie uciekniesz

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2008 08:17
Wiedeń na każdym kroku podkreśla, że ma wspaniałe miejsce nie tylko na piłkarskiej, lecz przede wszystkim na kulturalnej mapie Europy.
Audio

Wiedeń na każdym kroku podkreśla, że ma wspaniałe miejsce nie tylko na piłkarskiej, lecz przede wszystkim na kulturalnej mapie Europy. Austriacka stolica przypomina o tym kibicom nawet tam, gdzie król - również futbolu - chodzi piechotą i płaci za to 60 eurocentów.

Każdego dnia fani piłki nożnej, opuszczając Strefę Kibica w centrum Wiednia, kierują się między innymi ku stacji metra Karlsplatz. Po meczu, któremu zwykle towarzyszy suto popijane jedzenie, szukają tam miejsca, dzięki któremu będą mogli spokojnie kontynuować podróż do domu. I właśnie na stacji Karlsplatz taką możliwość mają.

Miejsce, gdzie i król chodzi piechotą, urządzono bowiem w stylu operowym. Kabiny przypominają eleganckie loże, na ścianach wiszą plakaty anonsujące kolejne przedstawienia, a rozbrzmiewający wokół piękny walc Johanna Straussa przenosi kibiców nad piękny, modry Dunaj. Przybytek, mieszczący się koło wejścia do stacji metra blisko wiedeńskiej opery, cieszy się wśród kibiców sporą popularnością.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak